برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: می خواهند نشان خلاقیت ورزشی جهان را بر سینه ام بنشانند

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۹ — خبرآنلاین

علی فتح الله زاده درباره حضورش در همایشی بین المللی می گوید که کسی نمی داند اعتبارش چقدر است.

علی فتح الله زاده

علی فتح الله زاده که دو دکتری دارد یکی از «کالجی» به نام بث فورد انگلیس – این کالج البته مقطع دکتری ندارد و مدیرعامل آبی‌ها بعدها اعلام کرد این مدرک ، افتخاری بوده است- و دیگری از آکادمی علوم آذربایجان ، راهی بروکسل می شود تا در میان ۶۰۰ مدیر ورزشی جهان ، نشان خلاقیت ورزشی دریافت کند. نشانی که کسی نمی داند اعتبارش چقدر است اما برای اولین بار حاجی آبی‌ها ، آنجا کاندیدا شده است. خودش که می گوید نشان مهمی است !
مدیرعامل استقلال در این گفت و گو همراه با شوخی و خنده برای مان از سوغات جدیدش می گوید. نشانی که می گوید:« چیزهای زیادی به ورزش ایران اضافه می کند!»
*حاج آقا راست است که دارید می روید تا نشان لیاقت بر سنه تان بنشانند؟!
(‌ها‌ها ها) بله من دعوت شدم به همایش مدیران خلاق و از بین ۶۰۰ مدیر ورزشی از سراسر دنیا ، یکی از نامزدهای دریافت جایزه « خلاقیت مدیریت ورزشی» هستم. چه اشکال دارد یک بار هم یک نشان بر سینه من بنشیند؟
* شما قرار است از میان چه گروهی صاحب این نشان بشوید. به کدام مدیران ورزشی رقابت دارید؟
والله نمی دانم چه کسانی هستند. فقط می دانم که از میان ورزشی های ایران ، فقط من کاندیدا هستم! از هر کشوری ۳ یا ۴ نامزد وجود دارد اما از ایران فقط من دعوت شدم! حالا امیدوارم این جایزه را ببرم.
*حتما طوری لابی کردید که برنده باشید؟
بالاخره دیگر من استاد لابی هستم.
*آن وقت این جایزه خلاقیت ورزشی بر اساس چه شاخصی به شما اهداء می شود؟
برای قهرمانی هایی که در این مدت آوردم. آنها یک سری ملاک دارند که بعد از بررسی شان ، من در میان نامزدها قرار گرفتم.
*در این چند ساله شما کدام قهرمانی را داشتید؟ شما که یا خانه بودید یا در لیگ سوم شدید! نکند برای فینال جام حذفی پارسال این جایزه را بردید؟
ببخشید پس این ۶ قهرمانی من را شما بدست آوردید؟ تازه همه این‌ها به کنار ، برای دومی و سومی که در آسیا داشتم کلی امتیاز گرفتم.
*بابا ، حاج آقا ، این عناوین که برای عهد تیر کمان شاه بوده؟
به هر حال من گفتم در همین چند سال دیگر ، حالا بد است آنها با معرفت بودند یک پروسه ۲۰ ساله را بررسی کردند و دارند به من جایزه می دهند. چشم ندارید ببینید؟ البته از شما بعید نیست ها! باز بروید تیتر بزنید آبی‌ها ۶ تایی شدند. زود یادتان رفت ۶ تا به تیم جوانان پرسپولیس زدیم. پس رنگ لباس آنها چه رنگی بود که رفت و برگشت ۶ تا به آنها زدیم؟ تازه باز من ۲ بار رفتم بین ۴ تیم آسیا بقیه که در کاپ های حیاط خانه ای شان هم قهرمان نشدند و کلی ادعا دارند.
*این قهرمان جام های حیاط خانه ای که خودتان هستید. فرهاد مجیدی و دیگران برای گرفتن پول های شان باید حتما جلوی شما ۶ تایی می شدند دیگر!
چرا که نه این هم یکی از شاخص های خلاقیت ورزشی است.
*حالا نگفتید آخرش برای کدام خلاقیت تان جایزه می گیرید. شاید برای بمب ترکاندن های تان مدال می گیرید!
چرا که نه. هیچ کس مثل من در فوتبال بمب نترکانده. این قدر کارم خوب بوده که می خواهند در خارج از ایران به من جایزه بدهند. اینجا که قدرم را ندانستید!( می خندد)
*جایزه تان را چه کسی می دهد؟
فکر کنم اگر برنده باشم ، جایزه را شهردار بروکسل می دهد.
*اشتباها جایزه تان را از خانم اشتون نگیرید. او هم دفتر کارش بروکسل است!
چه ایرادی دارد. او هم مدال را بدهد ، می گیرم! بگذار یک بار هم ما یک کار سیاسی بکنیم!( می خندد)

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391