برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان: ایران پر از بانوان فوتبالیست با استعداد است

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — واحد مرکزی خبر

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت:بانوان ایرانی تحصیلکرده ، ورزشکار و با فرهنگ هستند.

تیم تیم ملی بانوان ایران

النا کاستا در نشست خبری افزود: با توجه به اطلاعاتی که از فوتبال ایران دارم باید بگویم ایران مملو از بانوان فوتبالیست با استعداد است که باید آنان را کشف کرد و برای موفقیت تیم های ملی از آنان استفاده کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: برای آغاز فعالیت مشورت با مربیان و استعدادیابی مهمترین و اولین گام است به همین دلیل ۲۰ آبان اولین مرحله اردوی تیم ملی را برگزار خواهیم کرد البته درهای تیم ملی همیشه به روی استعدادها باز است .
کاستا افزود: بخاطر مسایل شخصی قطر را که بیش از ۲ سال در آنجا فعالیت می کردم ترک کردم تا به ایران بیایم کشوری که مملو از استعداد و کیفیت فوتبالی است .
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت :بازیکنان با کیفیت زیادی در ایران هستند به عقیده من این بازیکنان باید از تکنیک های فردی جدا شوند و بیشتر به بازی تیمی و تاکتیک های گروهی عادت کنند.

کاستا اضافه کرد:من درباره قهرمانی یا موفقیت در هیچ مسابقه ایی قول نمی دهم اما قول می دهم و آرزو می کنم با کار و تمرین سخت به اهدافمان برسیم .
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت :تا کنون با کی روش صحبت نکردم اما بعنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران از اینکه از تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال آقایان استفاده کنم اسقبال می کنم .
کاستا درباره انتخاب دستیارانش هم گفت: باید با تعدادی از مربیان داخلی مصاحبه کنم اما در انتخاب نهایی آنها با نایب رئیس بانوان فدراسیون خانم شجاعی مشورت خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391