برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان: ایران پر از بانوان فوتبالیست با استعداد است

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — واحد مرکزی خبر

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت:بانوان ایرانی تحصیلکرده ، ورزشکار و با فرهنگ هستند.

تیم تیم ملی بانوان ایران

النا کاستا در نشست خبری افزود: با توجه به اطلاعاتی که از فوتبال ایران دارم باید بگویم ایران مملو از بانوان فوتبالیست با استعداد است که باید آنان را کشف کرد و برای موفقیت تیم های ملی از آنان استفاده کرد.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: برای آغاز فعالیت مشورت با مربیان و استعدادیابی مهمترین و اولین گام است به همین دلیل ۲۰ آبان اولین مرحله اردوی تیم ملی را برگزار خواهیم کرد البته درهای تیم ملی همیشه به روی استعدادها باز است .
کاستا افزود: بخاطر مسایل شخصی قطر را که بیش از ۲ سال در آنجا فعالیت می کردم ترک کردم تا به ایران بیایم کشوری که مملو از استعداد و کیفیت فوتبالی است .
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت :بازیکنان با کیفیت زیادی در ایران هستند به عقیده من این بازیکنان باید از تکنیک های فردی جدا شوند و بیشتر به بازی تیمی و تاکتیک های گروهی عادت کنند.

کاستا اضافه کرد:من درباره قهرمانی یا موفقیت در هیچ مسابقه ایی قول نمی دهم اما قول می دهم و آرزو می کنم با کار و تمرین سخت به اهدافمان برسیم .
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت :تا کنون با کی روش صحبت نکردم اما بعنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران از اینکه از تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال آقایان استفاده کنم اسقبال می کنم .
کاستا درباره انتخاب دستیارانش هم گفت: باید با تعدادی از مربیان داخلی مصاحبه کنم اما در انتخاب نهایی آنها با نایب رئیس بانوان فدراسیون خانم شجاعی مشورت خواهم کرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391