برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از قائم مقام انکار و از مدیر عامل اصرار

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۲ — بی‌باک‌نیوز

اعضای تیم استقلال خود را برای بازی با سپاهان آماده می‌‌کنند، اما این در حالیست که آبی‌ها سعی دارند با شرایط متفاوت برای این دیدار آماده شوند، اخبار استقلال را پیش از بازی حساس این تیم در زیر بخوانید.

تیم استقلال

علی فتح الله زاده مدیر عامل تیم استقلال به ایجاد حاشیه در تیم و مشکلاتی که درون تیم وجود دارد اذعان دارد اما وی قصد دارد این مشکلات را هر چه سریعتر حل و فصل کرده و با اوضاع متفاوتی تیمش را آماده بازی با سپاهان کند، وی که بیش از این با جدایی علی جویباری از استقلال موافقت کرده بود در حال حاضر اعلام کرده است وی می‌تواند کار خوبی آغاز کند زیرا این مقام مسئول هیچ گاه از تیم جدا نشده است و به دلیل مشغله کاری و شخصی خود مدتی از تیم جدا بود اما در حال حاضر مشکلی برای حضور وی در تیم وجود ندارد ونظری می‌تواند استقلال را همراهی کند.


مدیر عامل استقلال اصرار دارد که نظری در استقلال فعالیت می‌کند، اما نظری در این خصوص بحث دیگری را مطرح می‌کند و حتی اعلام کرده است که سمتی در باشگاه استقلال ندارد و تنها برای دیدار با امیر قلعه نویی و دیگر اعضای تیم وارد باشگاه و تمرینات این تیم می‌شود وقصد دیگری ندارد.

گفتنی است، در حال حاضر استقلال تنها یک معاون دارد و علی امیری آبی‌ها را در باشگاه همراهی می‌کند و این درحالیست که مسئولان اصرار دارند، باشگاه از حضور دو مهاجم برخوردار شود تا مشکلات موجود در باشگاه حل و فصل شود، این درحالیست که در حال حاضر این موضوع مورد بررسی کامل قرار نگرفته است زیرا فتح الله زاده اصرار می‌کند اما قائم مقام سابق در حال حاضر بحث انکار را پیش کشیده است و مشخص نیست که حضورش در تیم دائمی باشد و با اصرار و گفته های مدیر عامل تیم وی راضی به حضور در باشگاه باشد.

* اعتراض شدید قلعه نویی به حضور ملی پوشان در تمرین

امیر قلعه نویی سر مربی تیم استقلال بارها اعتراض رسمی و شدید خود را به شرایط موجود در تیم ملی اعلام کرده است وی معتقد است که برنامه ریزی های لیگ وشرایط حاضر در تیم ملی به ضرر باشگاه هاست، اما هیچ سبکی به این موضوع توجهی ندارد.


بر اساس این گزارش سرمربی تیم استقلال اعتراض خود را به نحوه برنامه ریزی در لیگ و همچنین مشکلاتی که در اردوی تیم ملی اعلام کرده است اردوهای بلند مدت تیم ملی نه تنها به لیگ لطمه می‌زند، بلکه شرایط بازیکنان را برای حضور در تمرینات باشگاهی شان تحت تأثیر قرار می‌دهد و عامل این است که باشگاه های بدلیل عدم حضور ملی پوشان با مشکلات عمده این رو به رو شدند که به نفعشان نیست.

شایان ذکر است، امیر قلعه نویی اعلام کرده است، که عدم حضور ملی پوشان در تمرینات این تیم، باعث این است که آنها با ناهماهنگی کامل تیم را برای بازی آینده تیم همراهی کنند و این موضوع کاملاً به ضرر این تیم است.

شایان ذکر است، سرمربی آبی‌ها از مصدومیت ملی پوشان نیز هراس دارد زیرا معتقد است هر زمانیکه آنها در اردوی تیم ملی حضور داشتند با مصدومیت به تمرینات تیمی استقلال بازگشتند و این موضوع در نتیجه ی بازی استقلال تأثیر منفی داشت.

**داستان کادر فنی و بی پولی در استقلال

کادر فنی تیم استقلال تا بحال هیچ پولی را دریافت نکرده است، این درحالیست که مربیان این تیم در خصوص عدم دریافت مبلغ مالی خود از باشگاه استقلال اعتراض پنهان داشتند و به این موضوع اشاره کردند که این شرایط در حضور و روحیه آنها در تیم منفی دارد.


براساس این گزارش: اعضای کادر فنی تیم استقلال پیش از این در خصوص شرایط مالی اعتراض نداشتند و حتی اعلام کرده بودند که در ابتدا مشکلات بازیکنان حل و فصل شود و پس از آن نوبت به مربیان تیم برسد اما در حال حاضر شایعاتی در خصوص اعتراض آنها به رسیدگی مدیر عامل تیم استقلال به کمپ این تیم مطرح شده است که شرایط را تحت تأثیر قرار داده است زیرا اعلام شده است که رسیدگی مدیرعامل تیم به شرایط کمپ اختصاص آبی‌ها عامل این شده است که مربیان مدعی شوند که در ابتدا آنها باید پولشان را دریافت کنند زیرا اولویت رسیدگی در تیم آنها هستند که همچنان هیچ پولی را دریافت نکردند.

اما این درحالیست که به مشکلات هر روز اضافه می شود و اعضای باشگاه در این خصوص رسیدگی های لازم را انجام نیم دهند تا فریاد اعتراض مربیان بلند شود.

از طرف اعلام شده است که کادر فنی تیم استقلال در این مورد مدعی شدند که مدیرعامل استقلال با مشکلات بسیار زیادی روبروست اما در این خصوص باید رسیدگی های لازم انجام شود تا این تیم بتواند با آرامش کامل همراه شود و مربیان با شرایط ایده آل تیم را هدایت کنند.

**واکنش منفی در مقابل وحید طالبلو

وحید طالبلو دروازه بان سابق تیم استقلال در حال حاضر قصد بازگشت به میادین فوتبال را دارد اما این در حالی است که وی از استقلال و اعضای این تیم سخنی به میان آورده است و این موضوع آبی‌ها را دلخور کرده است.


براساس این گزارش: پیش از این صحبتهایی که طالبلو در خصوص رحمتی عنوان کرد حرف و حدیثهای بسیار زیادی را بوجود آورد اما آبی‌ها در این موضوع دخالتی نداشتند و حتی از رحمتی خواستند تا وی سکوت اختیار کند تا مشکل در تیم ایجاد نشود اما پس از ان بحثهایی مطرح شد که مربوط به مشکلات حضور وحید طالبلو در تیم استقلال بود و مباحثی که وی عنوان کرد و از مسائل بحث به میان آورد که باعث شده است از استقلال جدا شود و این تیم را پس از مدتها حضورش ترک کند.

این صحبتها باعث شده است که استقلال واکنش داده و حتی اعلام کنند که دروازه بان سابق استقلال نباید در این خصوص بحثی را مطرح کند زیرا سرمربی و مسئولان این تیم در آن زمان بنا به شرایط موجود و میزان آمادگی وی تصمیم به جدایی اش گرفتند و بحث دیگری مطرح نبوده که عامل جدایی قصدی وعمدی این بازیکن از استقلال باشد.

**قرارداد یک لیگ یکی با استقلال بسته می شود

یکی از مهاجمان سابق تیم فولاد خوزستان چند روزی است که در تمرینات تیم استقلال حضور دارد و اعضای این تیم را به همراه امیر قلعه نویی و دیگر مربیان همراهی می کند، با اینکه تصور می‌شد وی موفق به حضور در این تیم نباشد اما قرار بر این است که این همکاری از نیم فصل آغاز شود.

براساس این گزارش: چهارمحالی مهاجم سابق فولاد خوزستان مدتی است که در تمرینات استقلال حاضر می شود تا نظر مثبت امیر قلعه نویی را به خود جلب کند و در حالیکه تصور می‌شد این اتفاق رخ ندهد اما آبی‌ها قرار است شرایط حضور این بازیکن را در تیم فراهم کنند.

شایان ذکر است: صحبت از این بود که هیچ مهاجم داخلی جذب آبی‌ها نشود اما با حضور حجت چهارمحالی و شرایط موجود در تیم بحث حضور این بازیکن در تیم استقلال قطعی را در تیم حاکم کنند تا این بازیکن بتواند در استقلال و از نیم فصل دوم آماده حضور و بازی کردن باشد.

شایان ذکر است: این بازیکن زمان حضور پرویز مظلومی در تیم استقلال به عنوان سرمربی مدتی را در تمرینات استقلال حاضر شد اما با شرایط ایده آلی از سوی سرمربی تیم روبرو نشده و رأی حضور در استقلال را دریافت نکرد تا تمرینات این تیم را ترک کرده و راهی یک تیم لیگ یکی شود.

این درحالی است: راهی یک تیم لیگ یکی شود، وی در حال حاضر قصد بازگشت به لیگ برتر را دارد و به نظر کی رسد با صدور اجازه قلعه نویی برای حضور وی در تمرینات مشکلات این بازیکن حل می شود و وی می تواند به لیگ برتر باز گردد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391