برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۳ بازیکنی که قلعه نویی نمی‌خواهد

سه‌شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۲ — بی‌باک‌نیوز

سرمربی استقلال به یک مربی لیگ‌برتری پیشنهاد داده تا اگر میلاد میداودی، امین منوچهری و میثم حسینی را می‌خواهد، تعارف نکند! و برای جذب آن‌ها اقدام کند.

امیر قلعه‌نوعی

در لیست استقلال کم نیستند بازیکنانی که امیر قلعه‌نویی از عملکرد آن‌ها رضایت نداشته و حاضر به فروش آن‌هاست. هنوز به نیم‌فصل لیگ دوازدهم نرسیده‌ایم که سرمربی استقلال ظاهرا تکلیفش را با چند تن از بازیکن‌هایش روشن کرده و سعی دارد به آن‌ها رضایتنامه بدهد تا در تیم‌های دیگر بازی کنند.

امیر قلعه‌نویی ابتدای فصل استقلال را برای قهرمانی بست. هر چند باشگاه پولی در چنته نداشت اما سعی کرد بازیکنان مورد نظر امیر را جذب کرده و پیراهن آبی‌ را به تن آن‌ها بپوشاند. مسئولان استقلال خواسته‌های قلعه‌نویی در حفظ بازیکنان را هم اجرایی کردند، البته به‌جز آندرانیک تیموریان که با پیشنهاد اغواکننده الخریطیات راهی لیگ ستارگان قطر شد.

با این حال هنوز به نیم‌فصل لیگ دوازدهم نرسیده‌ایم که امیر از عملکرد چند بازیکن راضی نیست و سعی دارد به آن‌ها رضایتنامه بدهد تا در تیم‌های دیگر بازی کنند. به اعتقاد قلعه‌نویی به چند بازیکن استقلال در صورت ماندن در این تیم کمتر بازی خواهد رسید. بر همین اساس سرمربی استقلال به یک مربی لیگ‌برتری پیشنهاد داده تا اگر میلاد میداودی، امین منوچهری و میثم حسینی را می‌خواهد، تعارف نکند و برای جذب آن‌ها اقدام کند.

قلعه‌نویی برای کمک به این مربی که تیمش شرایط مساعدی ندارد این پیشنهاد را ارائه کرده است. با این وضعیت باید دید آیا انتقال این بازیکنان عملی می‌شود یا اینکه پیشنهاد امیر در حد تعارف خشک و خالی می‌ماند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391