برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصایح قلعه نویی به شاگردانش:مثل مسی ازفوتبال لذت ببرید

یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۵ — گل

امیر که به سخت گیری نسبت به شاگردانش مشهور است و هیچ وقت از عملکرد آنها راضی نمی شود ؛ علت افت فوتبال ایران را کمبود علاقه نسل فعلی می داند

امیر قلعه‌نوعی و سعید شیرینی و تیم استقلال

عصر دیروز و همزمان با عید غدیر خم عده ای از بازیکنان استقلال به منزل امیرقلعه نویی رفتند و با سرمربی خود که به تازگی مادرش را ازدست داده دیدار کردند.
با ابن حال دراین دید وبازدید باز هم حرف های فوتبالی نقل مجلس بود و امیر قلعه نویی با نگاهی پدرانه و استادانه شاگردان خود را نصیحت می کرد.
امیر که به سخت گیری نسبت به شاگردانش مشهور است و هیچ وقت از عملکرد آنها راضی نمی شود ؛ علت افت فوتبال ایران را کمبود علاقه نسل فعلی می داند . حقیقتی که در سطح جامعه هم محدود است.
قلعه نویی خطاب به بازیکنان تیمش می گفت:لیونل مسی در یک بازی ۱۲ کیلومتر می دود اما در پایان بازی و تا لحظه آخر می جنگد و استارت می زند و برای بازی کردن و گل زدن میل دارد چون از فوتبال لذت می برد .وی ادامه داد:یکی از دلایلی که سطح تکنیکی بازیکنان فعلی آمده پایین تر به این دلیل است که بازیکن‌ها به عنوان وظیفه به فوتبال نگاه می کنند و از فوتبال به اندازه کافی لذت نمی برند.
قلعه نویی می گفت:آرش برهانی آمد پیش من و گفت مچم مصدوم شده و نمی خواهم تمرین کنم اما به اوگفتم من با رباط پاره سه سال بازی کردم.این تفاوت نسل ما با بزیکنان فعلی است که به انازه کافی فوتبال را دوست ندارند و از آن لذت نمی برند که همین برایشان مشکل ساز می شود.
وی با اشاره به همین مطالب خطاب به شاگردانش گفت: اگر شاهرخ بیانی الان بازی می کرد ۲ میلیارد تومان می ارزید.ما در دوره خودمان با یک شور و حال خاصی به زمین می رفتیم و به همین دلیل هم بود همیشه توپ دست ما بود و تماشاگر هم همیشه از ما راضی بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391