برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی از تراکتور شکایت کرد، ۱۶آبان ساعت ۱۵،روز واقعه

سه‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۶ — گل

جلسه رسیدگی به اختلاف قلعه نوعی و تراکتورسازی روز سه شنبه ۱۶آبان ساعت ۱۵در کمیته انضباطی برگزار می شود. جلسه ای که می تواند حاشیه‌ها و اخبار زیادی داشته باشد.

امیر قلعه‌نوعی

جدال های رسانه ای قلعه نوعی و مدیران تراکتور مدتی است رو به خاموشی نهاده اما با اتفاق تازه ای که رخ داده اید شاید رویارویی آنها بود. سرمربی فصل قبل تبریزی‌ها ، مدعی است باید پاداش هایی طبق قرارداد به او پرداخت می شده که این امر انجام نگرفته است. بر سر همین مسائل اختلافاتی به وجود آمد و جعفری و قلعه نوعی در رسانه‌ها حرف هایی مطرح کردند اما عاقبت گویا کارد به استخوان امیر رسیده و وکیل او به کمیته انضباطی شکایت کرده است. جلسه رسیدگی به اختلاف قلعه نوعی و تراکتورسازی روز سه شنبه ۱۶آبان ساعت ۱۵در کمیته انضباطی برگزار می شود. جلسه ای که می تواند حاشیه‌ها و اخبار زیادی داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391