برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: تخلف می‌کنند و می‌گویند بعدا همه چیز را درست می‌کنیم

دوشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۲ — گل

اگر این موضوع از سوی سازمان بازرسی کل کشور ابلاغ شده باشد، کار فدراسیون تخلف محسوب می‌شود

علی کفاشیان

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، حمید سجادی،سید محمد هادی آیت الهی،فریده شجاعی، رمضانپور، ساکی زاده و روسای هیاتهای فوتبال و باشگاهها به همراه اعضای هیات رئیسه ساعت ۹:۴۵ صبح امروز آغاز شد.

به گزارش گل اما یک ساعت بعد از آغاز جلسه ، در حالی که فتح‌الله زاده و رویانیان بدون رای دادن ساختمان برگزاری مجمع را ترک کردند منصور قنبر‌زاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران نیز به نحوه برگزاری مجمع اعتراض کرد.

به نقل از فارس وی در این خصوص گفت: از سوی مسئولان عنوان شده سازمان بازرسی کشور اعلام کرده افراد بازنشسته نمی‌توانند سمتی داشته باشند و ۸۰ درصد اعضای مجمع نیز مسئولیت‌های دولتی دارند.

قنبرزاده افزود: اگر این موضوع از سوی سازمان بازرسی کل کشور ابلاغ شده باشد، کار فدراسیون تخلف محسوب می‌شود. همه اعضای مجمع به آقای سجادی گفتیم رای‌گیری در این شرایط میسر نیست ولی ظاهرا جلسه به شکلی برگزار می‌شود که آقایان اصرار دارند حتما رای‌گیری انجام شود و به سایر اعضا گفته‌اند که همه چیز را بعدا درست می‌کنیم.

مدیرعامل نفت تهران تاکید کرد: به احترام قوانین جمهوری اسلامی ایران و مملکت احساس می‌کنیم که این موضوع تخلف است و به همین دلیل جلسه را ترک کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فتح‌الله‌زاده و رویانیان به همین خاطر جلسه را ترک کرده‌اند گفت: این مسئله را نمی‌دانم و بهتر است از خود آنها سوال کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391