برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاسمپور: یاوری جای پدربزرگ من است

یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۸ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: محمود یاوری جای پدربزرگ من است ولی بازیکنان فجر را با حرف تحت تاثیر قرار ندادم.

ابراهیم قاسمپور

ابراهیم قاسمپور در پاسخ به صحبت های محمود یاوری در نشست خبری پس از پایان دیدار مس و فجر سپاسی مبنی بر اینکه مربیان مس با حرف هایشان بازیکنان فجرسپاسی را تحت تاثیر قرار دادند، اظهار داشت: یاوری گفته که مربی نباید بازیکنان من را تحت تاثیر قرار دهد و روحیه آنها را تضعیف کند. بنده باید در پاسخ به این گفته او بگویم در دوران حضورم در فوتبال هیچگاه اینچنین رفتاری را بلد نبوده ام.

به گزارش فارس، وی افزود: در بازی با فجر من و هیچ کسی از اعضا کادر فنی‌ام با بازیکنان فجر صحبتی نداشتیم و در کنار زمین صحبتی را مطرح نکردیم تا بازیکنان فجر تحت تاثیر قرار گیرند و روحیه آنها تضعیف شود.مگر می شود مربی و یا سرمربی مس کنار زمین با بازیکن فجر صحبت کند و یا سخنانی را مطرح کنند تا بازیکن حریف تحت تاثیر قرار گرفته و روحیه اش ضعیف شود؟ پس آن بازیکن در زمین برای بازی فوتبال نیامده است.

قاسمپور تصریح کرد: یاوری جای پدر بزرگ من است و نمی دانم برای توجیه نتیجه تیمش چرا این چنین مسئله ای را مطرح می کند. امیدوارم در تائید صحبت های یاوری در بازی مقابل فجر کسی باشد که مردانه عنوان کند که نیمکت مس و یا قاسمپور چنین حرکات و رفتاری را در کنار زمین از خود نشان داده است.

سرمربی مس کرمان افزود: باشگاه مس کرمان پیش از شروع بازی از یاوری قدردانی می‌کند و به وی و تیم فجرسپاسی خیر مقدم می گوید اما او معتقد است که در کرمان علیه وی و تیمش شعارهای زیادی سر داده شده است و در صورت پیروزی فجر آنها از کرمان سالم بیرون نمی رفتند. متاسفانه برخی برای باخت تیمشان از هر توجیهی استفاده می کنند. ما برتر از فجری‌ها بودیم و موقعیت های گلزنی دیگری را در طول بازی از دست دادیم. تماشاگران ما در بازی برابر فجر تنها تیم خود را تشویق کردند و اصلا به شخصی بی احترامی نکردند. رفاقت، صمیمت و گذشت برترین نقطه قوت تیم مس در دیدار مقابل فجر بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391