برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوباره غیاثی ۹۰ را به دعوا کشاند!

سه‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۳۸ — خبرآنلاین

ماجرای حرف های هفته قبل خداداد افشاریان ، این هفته هم برنامه عادل فردوسی پور را جنجالی کرد.

رضا غیاثی

حرف های خداداد افشاریان در ۹۰ هفته قبل در این باره که حسین عسگری مشاور عالی باشگاه آلومینیوم هرمزگان است ، با انتقاد صریح مسئولان باشگاه هرمزگانی روبرو شد. مدیر این تیم اعلام کرد از افشاریان شکایت می‌کند و اکبر میثاقیان هم با گلایه گفت تا به حال ۵ تیم را بالا آورده اما هیچ گاه متهم نشده که داوری به سودشان بوده است. بعد از این حرف‌ها خداداد افشاریان روی آنتن برنامه عادل آمد و گفت:« هفته قبل من از آقای عسگری پرسیدم محروم هستم یا نیستم. من کلکسیونی از محرومیت‌ها را به لطف ایشان داشتم.آقای عسگری برای مدیریت سئوال من ، چیزی گفتند که من هم واکنش نشان دادم. او حرفی زد که نباید می زد. او مرا منتسب کرد به تیم شهرداری یاسوج. من هیچ مشکلی با هیچ تیمی ندارم. از مردم خوب هرمزگان هم عذر می خواهم. اگر من را منتسب می کنند به تیم شهرداری یاسوج ، من هم سند دارم که ایشان با تیم آلومینیوم ارتباط دارد. این اسناد را اگر شکایت کنند ، رو می کنم اما الان یک خط به شما می دهم.پرینت مکالمات دوستان را بگیرید همه چیز برای همه روشن می شود. من فقط می گویم آقای عسگری دوست داشته آلومینیوم برنده باشد. مثل شما که یک تیم را دوست دارید ، آقای عسگری هم طرفدار آلومینیوم است. من واقعا دست آقای عسگری را برای کسوتش می بوسم ولی رفتار اجتماعی و اداری اش غیر متعارف است. این ۶ یا ۷ نفر که هفته قبل در برنامه روی خط آمدند یک جمع کوچک از منتقدان تشکیلات اداره کننده داوری بودند. ۸۰ نفر هم بودند که می خواستند حرف بزنند. همین مسعود مرادی ، کریمی ، ممبینی برای چه رفته اند؟ الان بچه هایی که به برنامه شما آمدند به مشکل خوردند.یک شبانه روز اگر برنامه بگذاریم برای آقای عسگری ، سر سوزنی در رفتار او تغییر ایجاد نمی شود.»
بعد از این مسعود مرادی با انتقاد از محرومیت داورانی که برای کارشناسی به برنامه ۹۰ می آیند گفت:« اگر آقای ممبینی با مجوز کمیته داوران به برنامه ۹۰ آمده برای چه او را محروم می کنند. من و همکارانم باید پاسخگوی داوری کشور باشیم. من نمی توانم باشم و تشریفاتی باشم. هفته قبل جلسه داوران بوده در شهر زنجان ، دو نفر از اعضای کمیته نیامدند. من اینجا به دلیل بی حرمتی که شده از همه عذرخواهی می کنم. الان همه دیدند دپارتمان و کمیته با هم مشکل دارند. این تنش های بین دو طرف به داوران منتقل می شود و این تیم‌ها هستند که در نهایت ضرر می کنند.»
دقایقی بعد بود که رضا غیاثی روی خط برنامه آمد و گفت:« این آقا حرف های ما در جلسه خصوصی را بیرون برده و فردایش علی خسروی رفته از ما شکایت کرده است. تا زمانی که حرف های خصوصی ما را بیرون می برند ، ما در جلسات شرکت نمی کنیم. من حکمم را از آقای کفاشیان گرفتم ، به جلسات نمی روم. ما از دپارتمان حمایت می کنیم چون دپارتمان بر حق است. تا زمانی هم که بیرون مان نکردند لاستعفا نمی دهمی.»
مسعود مرادی که مهمان برنامه ۹۰ بود جوابی به این حرف‌ها نداد و تنها گفت:« خوب است مردم ببینند چه کسانی داوری کشور را اداره می کنند. جالب اینجا بود که خداداد افشاریان برای دفاع از مرادی روی خط آمد و به غیاثی گفت:« ۵ روز مسافرت بندرعباس خوش گذشته؟ این داور بازنشسته با اشاره به فریادهای غیاثی گفت:« همه ما با این لحن گفتاری شما مشکل داریم. این چه وضع صحبت است!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391