برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی: برای پرسپولیس کلاس نمی‌گذارم

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۱ — مشرق

هافبک تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز گفت: من هم مثل همه بازیکنان دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم و هرگز برای تیم رویانیان کلاس نمی‌گذارم.

رضا حقیقی

رضا حقیقی اظهار داشت: برای نشان دادن پایم به دکتر نوروزی و طباطبایی امروز راهی تهران خواهم شد تا مشخص شود که چه زمانی می‌توانم تمرینات خودم را شروع کنم.

وی افزود: سپس کار خودم را در تهران دنبال می‌کنم و منتظر می‌مانم تا یاوری فردا(یکشنبه) طبق اعلام خودش نظر نهایی را درباره انتقالم به پرسپولیس بدهد.

حقیقی ادامه داد: متاسفانه حرف و حدیث درباره انتقال من زیاد است اما باور کنید خود جعفری هم برای کمک به فجر با این انتقال راضی بود و تصمیم گرفته شد.

حقیقی خاطرنشان کرد: در تمرین گذشته صحبت‌های زیادی درباره من و پرسپولیس شده اما من هیچ وقت برای رویانیان و پرسپولیس به دنبال کلاس گذاشتن نیستم تا خودم را بزرگ کنم.من مطمئنم هر بازیکنی که از پرسپولیس پیشنهاد داشته باشد به این تیم می‌آید چون این یک افتخار است.

وی افزود: البته بازی برای فجر نیز یک افتخار است. من به این تیم اعتقادهای قلبی دارم، بار اول متاسفانه افتخار برای حضورم در پرسپولیس کمی خوب نبود و اتفاقات خوبی نیفتاد اما امیدوارم این بار با مساعدت یاوری بحث حضورم در پرسپولیس برای کمک به فجر فراهم شود.

هافبک تیم فجر خاطرنشان کرد: اگر من به پرسپولیس بیایم قطعا به فجر که در این شرایط مشکل مالی دارد کمک خواهد شد. من همیشه دوست داشتم روزی از فجر جدا شوم که به این تیم کمک کنم، امیدوارم که تکلیف من تا روز یکشنبه مشخص شود تا در صورتی که توافقات انجام شد با پرسپولیس قرار داد داخلی خودم را امضا کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391