برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله تند محمد ابراهیمی به کادر فنی تراکتورسازی

شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۰ — گل

هر چند ابتدای بازی مقابل داماش روی نیمکت نشست اما به محض ورود به زمین با نمایش فوق العاده خود یک گل زد و چند موقعیت گلزنی ایجاد کرد تا نشان دهد نیمکت نشینی اش بی دلیل بوده.

محمد ابراهیمی

محمد ابراهیمی درباره بازی مقابل داماش به زندگی می گوید:« سطح بازی خیلی بالا بود. واقعا ما مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. درست است که نتیجه بازی ۲-۲ شد اما ما عالی بازی کردیم و ۸۰ درصد مالکیت توپ رادر اختیار داشتیم. این موضوع، بزرگی تراکتورسازی را نشان می دهد اما ما بازیکنان با این تساوی شرمنده هواداران شدیم. خیلی دوست داشتم در روزتولدم تراکتورسازی با برد زمین را ترک کند اما واقعا متاسفم. از این ناراحتم که مردم آمدند و تشویقمان کردند اما در آخر ما نتوانستیم جواب زحمات آنها را بدهیم. البته خدا را شکر که خیلی خوب بازی می کنیم و مردم از این بابت خوشحال و شاد هستند.»
محمد ابراهیمی بعد از گلزنی پیراهن خود را بالا زد و عکس خود را که روی تی شرتش قرار گرفته بود به هواداران نشان داد. ابراهیمی درباره دلیل این حرکت می گوید:« سه شنبه روز تولدم بود و چند نفر از هواداران تیم که واقعا به من لطف دارند و همیشه به من احترام می گذارند این تی شرت را به من دادند؛ تی شرتی که عکس خودم روی آن بود. آنها به من گفتند این تی شرت را بپوش، چون امروز گل می زنی و آن را نشان می دهی. من هم گر چه عکس خودم روی تی شرت بود به احترام هواداران این کار را انجام دادم و بعد از گلزنی آن را نشان دادم.»
محمد ابراهیمی که چندین فصل است جزو بازیکنان موثر تراکتورسازی محسوب می شود در این بازی روی نیمکت نشست. ابراهیمی درباره نیمکت نشینی اش می گوید:« متاسفانه در این فوتبال مربی که یک برد ۴- یک یا مثلا ۲- صفر به دست می آورد بازیکنانی که مصدوم بودند را به کلی فراموش می کند. مثلا اگر یک بازیکن ۱۰ف ۱۱ هفته با کیفیت بازی کند و برای تیم بازی دربیاورد اما یک بازی مصدوم شود برای بازی بعد باید روی نیمکت بنشیند. بدون اینکه کوچکترین صحبتی با او انجام دهند یا اینکه حداقل به او بگویند که می خواهیم تو را از نیمه دوم به زمین بفرستیم. متاسفانه به تونی اولیویرا مشاوره غلط می دهند. شخص مورد نظرم را همه بازیکنان می شناسند. همین مشاوره‌ها باعث شده بازیکنی که در تمرینات بهترین عملکرد را دارد در لیست ۱۸ نفره هم قرار نگیرد.»

محمد ابراهیمی صحبتهای جالب خود را اینگونه ادامه می دهد:« ما می توانستیم داماش را ببریم اما جدا از بحث تیر دروازه لج و لجبازی‌ها اجازه نداد به خواسته خود برسیم و شرمنده هواداران شدیم. خیلی از ما بازیکنان در این بازی روی نیمکت نشستیم اما دلیلش را نمی دانیم. حتی نمی گویند مصدوم بودید و به این دلیل بازی نمی کنید که جوابشان را منطقی بدهیم.تا قبل از بازی با سپاهان در تمرینات مدام گوش های چپ و راست و سانر فوروارد را تغییر می دادند اما وقتی ۴ گل زدند دیگر ابراهیمی ها، حاتمی‌ها و حاج صفی‌ها را فراموش کردند. نه انرژی مثبت به ذخیره‌ها می دهند و نه با آنها صحبت می کنند. اینها همه برمی گردد به مشاوره اشتباه و غلطی که ویکتور، دستیار تونی به تونی می دهد. مگر می شود بازیکنی با تونی با این اخلاق خوب و شخصیتی که دارد به مشکل بخورد؟ چرا بچه‌ها با باغ آبادی و پائولو مشکل ندارند؟ همه تیمها آرزو دارند احسان حاج صفی در تیمشان باشد اما این مربیان به او بازی نمی دهند.آنسلمو را بازی می دهند اما فرزاد حاتمی را روی نیمکت می نشانند. سیدصالحی را سمت چپ بازی می دهند تا آنسلمو نوک حمله بازی کند. بازیکنانی که یک سال و نیم بازی نکرده بودند بازی می کنند و ۱۰ موقعیت هم خراب می کنند اما به بازیکنان آماده در تمرین بازی نمی رسد.»

ابراهیمی در ادامه می گوید:« ما سه امتیاز بازی با داماش را فقط به خاطر آقایان از دست دادیم. نمی دانم روی چه حسابی به آنسلمو ۹۰ دقیقه بازی می دهند؟ اصلا چرا او را تعویض نمی کنند؟ فکر می کنم دلیلش هموطن و همزبان بودن با کادر فنی و رفاقت با انها است که او ۹۰ دقیقه بازی می کند. با قاطعیت می گویم که مسعود ابراهیم زاده یکی از سرحال ترین بازیکنان تیم است و حقش است که حداقل روی نیمکت بنشیند اما چرا نام او حتی در لیست ۱۸ نفره هم دیده نمی شود؟ خب معلوم است که ویکتور دوباره دارد تصمیم می گیرد. چرا ۵ بازی به قاسم دهنوی بازی ندادند؟ چرا نصرتی را نشاندند روی نیمکت و حاج صفی را برای چند بازی کنار گذاشتند؟ مگر ما سرمایه باشگاه نیستیم؟ ما برای سربلندی تراکتورسازی با جان و دل بازی می کنیم تا تیم به عنوان ارزشمندی دست یابد اما برای آقایان فرقی نمی کند تیم قهرمان شود با رتبه دیگری بدست بیاورد. آنها در نهایت پولشان را تا ریال آخر می شیرند و می روند اما این ما بازیکنان و مردم و هواداران پرشور و متعصب تراکتورسازی هستیم که ضرر می کنیم.امیدوارم این مشکل هر چه زودتر حل شود وگرنه اگر این لجبازی‌ها ادامه داشته باشد ما تراکتوری های اصیل ضرر می کنیم نه این مربیان»

ابراهیمی می گوید:« خیلی خوشحالم که تیم خوب بازی می‌کند و یکی از اصلی ترین دلایل آن هم بازیکنان و البته وجود مدیری توانا به نام جعفری است. او تلاش بسیاری برای بچه‌ها انجام داده و احترام همه را نگه می دارد. من خیلی از مسایل را می توانم بگویم اما به احترام سردار جعفری و هواداران تراکتورسازی حرفی نمی زنم.فقط می خواهم بدانم چرا کادر فنی تراکتورسازی هر دو، سه هفته یک بار با یک بازیکن به مشکل می خورد؟اگر با یک بازیکن از نظر اخلاقی مشکل دارند چرا او را در زمین بازی نمی دهند تا تراکتورسازی ضرر نکند؟ من تراکتورسازی را دوست دارم و هواداران هم می دانند که خیلی از پیشنهادها را به خاطر تیم و انها رد کردم. من از فردا می ترسم. روزی که آقایان مثل تمام خارجی های قبلی پولشان را بگیرند و بروند و در نهایت ما و مردم ضرر کنیم. مردم تبریز هم می دانند تراکتورسازی اولین و آخرین تیم من در ایران است و اصلا دوست ندارم برای تیم حاشیه درست کنم. فقط به این دلیل این حرفها را می زنم که تراکتورسازی را دوست دارم و قلبم برای این تیم می تپد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391