برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حرف‌های غیرحرفه‌ای یک مدیر فوتبالی

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۵ — جام‌جم آنلاین

مدیری که با شعار جهانی کردن پرسپولیس سکاندار این باشگاه مردمی شد، هر از گاهی یک رفتار غیرحرفه‌ای ـ که به طور طبیعی در تضاد با جهانی‌سازی است ـ از خود نشان می‌دهد، می‌گویید نه، صحبت‌های دیروز محمد رویانیان در واکنش به مطالبات مالی علی دایی را بخوانید!

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گرچه با برنامه‌هایی چون جذب اسپانسر و منابع مالی و ثبت برند باشگاه تا حدودی در جهت تحقق شعار خود و حرفه‌ای کردن باشگاه گام برداشته است، اما اگر نگاهی گذرا به مدیریت فوتبالی او داشته باشیم کفه ترازوی رفتار‌های غیرحرفه‌ای او براعمال و اقدامات حرفه‌ای‌اش می‌چربد.

آیا مدیری که در میانه‌های فصل گذشته با وعده تشکیل پرسپولیس رویایی در فصل بعد، روحیه تیمش را به هم ریخت، به‌خاطر ترس از سکوها یک بازیکن را به سرمربی پیشین تحمیل کرد و در ادامه دنیزلی را به همین خاطر فراری داد، بدون انتخاب سرمربی اقدام به خریدهای میلیاردی کرد و آنها را از سطح اول فوتبال ایران به نیمکت‌نشین و سکونشین تنزل داد و مانوئل ژوزه را برخلاف نظر اکثر قریب به اتفاق پیشکسوتان و کارشناسان به عنوان سرمربی تیم انتخاب کرد، می‌تواند روی این رفتارهای خود اسم حرفه‌ای بگذارد؟

رویانیان که بنا به گفته برخی بازیکنان صاحبنام چشم دیدن بازیکن محبوب هواداران را ندارد و در این باره ژوزه را با خود همراه کرده است، حالا با چرخش ۱۸۰ درجه‌ای از تلاش خود برای برگرداندن کریمی یعنی تحمیل او به سرمربی خبر می‌دهد، کجای این رفتار دوگانه حرفه‌ای است!؟ او دیروز قبل از بازی با راه‌آهن یک بار دیگر با ادبیاتی تند علی دایی محبوب هواداران قرمز و آبی را به خودخواهی متهم کرد آن هم به دلیل این‌که دایی به لحاظ حرفه‌ای تنها طلبش را از باشگاه می‌خواهد.

مدیرعامل پرسپولیس در شرایطی به دایی یادآوری می‌کند همه چیز خود را از پرسپولیس دارد که دایی‌ها، کریمی‌ها، پروین‌ها، پنجعلی‌ها، عاشوری‌ها، زادمهرها، مایلی‌کهن‌ها و برخی دیگر از بزرگان باشگاه پرسپولیس که هر یک به نوعی از زخم گفتار و رفتار این مدیر حرفه‌ای بی نصیب نبوده‌اند، برای همیشه در تاریخ این باشگاه و فوتبال ایران خواهند بود، حال آن‌که مدیران غیرفوتبالی به کرات به این ورزش پرطرفدار آمده و رفته‌اند.

چه خوب است رویانیان در این چند صباح مدیریت خود بیش از این‌ها باعث دلخوری کسی نشده و در راه تحقق شعار جهانی کردن فوتبال ایران بویژه پرسپولیس، رفتار حرفه‌ای‌تری داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391