برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تشکیل کانون هواداران باشگاه داماش گیلان

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۰۶ — گل

کمیته‌های رسانه‌ای، مجازی، فرهنگی، اقتصادی، دانش‌آموزی و دانشجویی، تبلیغات و ارتباط با هواداران تشکیل و مسئولان این کمیته‌ها بر اساس رای‌گیری بین اعضاء انتخاب شدند

تیم داماش گیلان

به دنبال برگزاری بیش از ۳۰ جلسه مختلف با گروه‌ها و افراد صاحب‌نظر و بررسی راهکار‌ها و پیشنهادهای مختلف در زمینه تاسیس کانون هواداران و موافقت امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان، سرانجام عصر روز یکشنبه اولین جلسه رسمی این کانون تشکیل شد.

علی احمدی سراوانی مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان ضمن بیان مطلب فوق افزود: با توجه به اینکه آغاز به کار کانون از اولویت‌های آقای عابدینی بوده و ایشان در این زمینه بار‌ها راهکار‌ها و نقطه نظرات گوناگونی را ارائه نموده است، تلاش شد تا قبل از پایان نیم فصل این مهم یعنی تشکیل کانون هواداران صورت پذیرد که خوشبختانه با همیاری و همفکری گروهی از پیشکسوتان، روزنامه نگاران و هواداران در پی بیش از ۳۰ جلسه مختلف، اعضای هیات‌رئیسه کانون در نخستین جلسه رسمی حضور یافتند.

مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان ادامه داد: در اولین جلسه این کانون مقرر گردید که کمیته‌های مختلفی تشکیل شود تا به صورت تخصصی‌تر امور مربوط به ساماندهی این کانون و هواداران انجام پذیرد که کمیته‌های رسانه‌ای، مجازی، فرهنگی، اقتصادی، دانش‌آموزی و دانشجویی، تبلیغات و ارتباط با هواداران تشکیل و مسئولان این کمیته‌ها بر اساس رای‌گیری بین اعضاء انتخاب شدند.

وی همچنین با اشاره به لزوم ثبت‌نام هواداران و صدور کارت هواداری گفت: اعضای هیات مدیره تصویب کردند که کانون از طریق یکی از بانک‌ها نسبت به صدور کارت هواداری به توافق برسد تا هواداران بتوانند از آن طریق اقدام به دریافت کارت هواداری کنند.

سراوانی ادامه داد: پس از ثبت نام هواداران و دریافت کارت هواداری و سازماندهی این بخش از دوره آینده انتخاب اعضای هیات مدیره کانون بر اساس رای هوادارانی خواهد بود که کارت هواداری دریافت کرده‌اند و چون در این دوره چنین امکانی وجود نداشت تلاش گردید تا از بخش‌های مختلف نفرات هیات مدیره انتخاب شود. وی افزود: در اولین جلسه، اعضای هیات‌مدیره کانون با اکثریت آرا، اینجانب را به عنوان رئیس کانون هواداران باشگاه داماش گیلان انتخاب کردند و آقای بهمن سهرابی به عنوان نایب‌رئیس انتخاب شد. وی در پایان افزود: اساسنامه کانون تنظیم شده و توسط مهندس علاءالدینی از مشاوران آقای عابدینی در حال بررسی و آماده شدن جهت ثبت می‌باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391