برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بدنساز استقلال: چرا جباری با تمرینات مولایی این قدر مصدوم می‌شود؟

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۳ — قدس‌آنلاین

باشگاه استقلال بار دیگر با جباری دچار مشکل شد! داستانی تکراری و شاید خارج از حوصله برای هواداران این تیم. چند وقتی بود خبری از جباری نمی شنیدیم.

مجتبی جباری

گفته می‌شد او پولش را گرفته (فتح ا... زاده ۲۰۰ میلیون تومان نقد به او داده بود) و قرار است بزودی به تمرینات استقلال اضافه بشود، اما ناگهان خبر آمد که جباری با اینکه از بند مصدومیت رها شده، اما از مراجعه به تمرینات استقلال خودداری کرده است. او چند وقت پیش وقتی تمرینات فیزیوتراپی را پشت سرگذاشت به دوستانش پیغام داد که می‌رود بدنسازی می‌کند و بعد از اینکه تمرینات اختصاصی اش را انجام داد به تمرینات استقلال بازمی گردد. حرف های جباری خیلی زود دهان به دهان شد و حاج قاسم مربی بدنسازی باشگاه استقلال از موضوع بو برد.
اواسط هفته پیش بود که به حاج قاسم گفتند جباری می‌خواهد دوباره با مولایی تمرین کند. یک روز بعد شخصی که جباری را با مولایی دیده بود(می‌گویند در ورزشگاه راه آهن) با حاج قاسم تماس گرفت و موضوع را به وی اطلاع داد.
مربی بدنساز باشگاه استقلال هم به محض آنکه خبر را شنید پس از تمرین به اطلاع امیر قلعه نویی رساند. امیر که چند وقتی است تازه حوصله اش سرجایش آمده به حاج قاسم گفت که درباره موضوع تحقیق کن تا مطمئن بشویم. بعد از آن حاج قاسم تحقیقات را آغاز کرد که سرنخ های محکمی از انجام تمرینات اختصاصی جباری با مولایی به دست آورد و به امیر قلعه نویی گفت که خبر صحت دارد و جباری دارد با مولایی تمرین می‌کند.
امیر اما سرش را پایین انداخت و در حالی که به فکر فرو رفته بود به حرفهای مربی بدنساز استقلال گوش می‌کرد.آن روز دیگر صحبتی درباره ماجرای تمرینات جباری با مولایی نشد تا اینکه موضوع رسانه ای هم شد. به هرحال همه می‌دانند که وقتی بازیکنان از موضوعی اطلاع داشته باشند به دوستان رسانه ای خود می‌گویند. داستان جباری هم زود تر از آنچه تصور می‌شد- با اینکه قلعه نویی از حاج قاسم هم خواسته بود موضوع را مسکوت نگه دارد -اما خیلی زود رسانه ای شد و دیگر عوامل در باشگاه استقلال ماجرا را در اختیار رسانه‌ها قراردادند.
حالا که موضوع رسانه ای شده حاج قاسم هم باید واکنش نشان دهد. او این کار را هم کرده است. این اظهارات او است:« اگر ثابت شود جباری با مولایی تمرین کرده بی‌گمان با او برخورد می‌کنیم. امیر اجازه نمی‌دهد بازیکنی سرازخود مربی برای خودش انتخاب کند.» حاج قاسم حتی مولایی را به خاطر مصدومیت‌های پی در پی جباری مورد انتقاد قرار می‌دهد و می‌گوید:« اگر او مربیگری بلد بود که جباری به این روز نمی‌افتاد! بروید سرگذشت جباری را مرور کنید خودتان متوجه می‌شوید که دلیل مصدومیت‌هایش چیست.» مربی بدنساز استقلال به خشم آمده است. آیا امیر قلعه نویی این بار به خاطر همکارش با جباری برخورد خواهد کرد؟!
این طور به نظر می‌رسد که حاج قاسم توقع دارد با جباری برخورد بشود، اما از طرفی امیر از ابتدای این فصل مماشات با جباری را سرلوحه کار خود قرارداده است. رابطه امیر با مجتبی آن قدر تیره بود که حتی گفته می‌شد او این فصل جایی در ترکیب استقلال ندارد اما امیر که آمد اعلام کرد جباری را می‌خواهم و همین طور هم شد و شماره ۸ که تا یکی دو ماه پیش پشت سر هم علیه امیر در رسانه‌ها مصاحبه می‌کرد با سلام و صلوات به تمرینات فراخوانده شد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391