برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری‌زاده: میثاقیان باید بماند و تیم را سامان دهد

یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۱ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم گفت: میثاقیان باید بماند و تیم را سامان دهد.

تیم آلومینیوم هرمزگان

حسن جباری زاده در مورد شرایط آلومینیوم هرمزگان و تصمیماتی که برای خروج از بحران دارند، اظهار داشت: با توجه به شکست هایی که داشتیم شرایطمان کمی سخت شده است، به خصوص که این شکست‌ها در دقایق پایانی رخ می دهد.

به گزارش فارس، وی افزود: شدیدا به فکر تقویت تیم هستیم. باید چند بازیکن قوی تر و یا بازیکنانی که شرایط حرفه ای تری را تجربه کرده اند، جذب کنیم. به راهکارهای دیگر هنوز فکر نکرده ایم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان در پاسخ به این سؤال که همچنان قصد حمایت از اکبر میثاقیان را دارد یا خیر گفت: ما به این سرعت نباید تصمیم بگیریم و از او حمایت می کنیم. میثاقیان باید بماند و تیم را سامان دهد.

وی در خصوص اینکه گفته می شود صحبت هایی با حمید استیلی شده است، گفت: من با هیچ مربی‌ای مذاکره نکرده ام.

جباری در مورد اینکه هیئت مدیره باشگاه چه نظری در مورد شرایط تیم دارند، اظهار داشت: هیئت مدیره فقط به من اعلام کرده که به تیم تذکر بدهم. من هم دوشنبه که تمرینات تیم شروع می شود قبل از تمرین با بازیکنان جلسه دارم و سپس با مربیان صحبت می کنم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در مورد اینکه مشکلات مالی حل شده یا خیر گفت: کدام باشگاه را سراغ دارید که ۲۰ درصد قرارداد را همراه با دو حقوق پرداخت کرده باشد؟ همه باشگاه‌ها با مشکلات مالی روبرو هستند. ما فقط یک حقوق عقب هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان را جریمه می کنند، تصریح کرد: بازیکنان تلاش خود را کرده اند و دلیلی برای جریمه شدن نمی بینیم. از بدشانسی، امتیازها را از دست دادیم. ما به بهبود شرایط امیدوار هستیم.

جباری زاده در مورد اینکه در استان، هیچ ارگانی از این باشگاه حمایت نمی کند، گفت: فقط استانداری تاکنون به ما ۱۰۰ میلیون تومان کمک کرده است و باقی هزینه را خود شرکت آلومینیوم تامین کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391