برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: انتقال حقیقی به پرسپولیس خودزنی بود، با این وضعیت نمی‌توان تیمداری کرد

سه‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۹ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی شیراز انتقال رضا حقیقی به پرسپولیس را به خودزنی تشبیه می‌کند و به مشکلات متعدد مالی فجر اشاره دارد.

رضا حقیقی

جعفر جعفری، درباره انتقال رضا حقیقی به پرسپولیس، توضیح داد: توافق قطعی صورت گرفته و همه چیز منوط به پرداخت مبلغی است که قرار شده باشگاه پرسپولیس به حساب‌مان بریزد. هر وقت این مبلغ را پرداخت کردند، ما هم رضایت نامه را صادر می‌کنیم. هیچ مشکلی هم بین من و رویانیان نیست و وضعیت فعلا سفید است. به هر حال ما قید بهترین بازیکنانمان را برای حل بخشی از مشکلاتمان زدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که انتقال حقیقی تا چند روز دیگر به صورت کامل انجام می‌شود؟ بیان کرد: حضرت نوح ۹۰۰ سال عمر کرد، اما گفت اگر می‌دانستم عمر کوتاه است برای خودم خانه و کاشانه درست نمی‌کردم! به هر حال تا چند روز دیگر این کار صورت می‌گیرد.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی همچنین درباره مخالفت محمود یاوری با انتقال حقیقی به پرسپولیس، عنوان کرد: یاوری هم حق دارد. به هر حال حقیقی ستون تیمش است و باید هم مخالفت می‌کرد اما اکنون به خواسته باشگاه احترام گذاشته تا مشکلات حل شود. ما به خاطر بازیکنان مجبور شدیم تن به این انتقال دهیم و این کار به نوعی خود زنی بود.

جعفری افزود: مشکلات مالی بسیار است، اما آقایان مسئول در استان بی‌خیال نشسته‌اند و شعار می‌دهند. برای آنها فرقی نمی‌کند که تیم لیگ برتری داشته باشند یا نه. ۳۰ سال است خون دل خورده‌ام و مردم می دانند که بنده به همراه سرپرست تیم و سایر افراد با کمترین امکانات می‌سازیم. خدا هم لطف کرده، اما با این وضعیت نمی‌توان تیم داری کرد.

جعفری اضافه کرد: تبریز دو تیم لیگ برتری دارد و فولاد گستر را هم می‌خواهد اضافه کند اما استان فارس به جز فجر یک تیم هندبال یا بسکتبال هم ندارد. با این حال ما فقط به عشق شهید سپاسی خدمت می‌کنیم. اما ما فقط سپاه پاسداران را داریم، اما سپاه چقدر هزینه کند؟ آنها هم می‌گویند وقتی مسئولان استان کاری نمی‌کنند، ما برای چه هزینه کنیم؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391