برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری:بازیکنان همکاری خوبی باکادرفنی دارند

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۹ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:همیشه گفته بودم کار تیم ما خوب پیش می‌رود و بهتر از این هم می شود. بازیکنان همکاری خوبی با کادر فنی دارند و تلاش خود را می کنند.

محمد حسین جعفری

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد پیروزی ۴ بر یک تراکتورسازی مقابل سپاهان عنوان کرد: یکی از قدرتمندانه ترین بازی هایی بود که انجام دادیم. مقابل قهرمان فصل پیش لیگ بازی خوبی انجام دادیم و برنامه های سپاهان در این مسابقه انجام نشد اما ما توانستیم از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنیم.

وی در مورد اینکه اکنون می تواند بگوید از کار اولیویرا رضایت دارد یا خیر گفت: همیشه گفته بودم کار تیم ما خوب پیش می‌رود و بهتر از این هم می شود. بازیکنان همکاری خوبی با کادر فنی دارند و تلاش خود را می کنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص اینکه به نظر می رسد امسال نسبت به سال گذشته مدعی تر هستند گفت: امسال تیم را مدعی بسته بودیم البته در ادامه راه باید اتفاقات فوتبالی را هم مدنظر قرار داد. هنوز نتوانستیم دستمزد کادرفنی و بازیکنان خارجی خود را بدهیم. اینها دست من نیست. کار من این بود که حاشیه های تیم را جمع کنم و موفق به این کار هم شده ام اما برخی مسائل دست من نیست. اختلاف امتیاز در بالای جدول کم است و برگزار نشدن جام حذفی هم به این فشارها می افزاید.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا نسبت به این تصمیم فدراسیون واکنشی داشته اند یا خیر گفت: اعتراض خود را به فدراسیون داده ایم و معتقدیم برگزار نشدن جام حذفی به باشگاه‌ها ضرر مالی می رساند و از سوی باعث فشار آمدن به لیگ می شود. به نظر می رسد این مسئله از اراده باشگاه‌ها خارج شده و دوشنبه در مجمع فدراسیون باید در این خصوص بحث شود. برگزاری لیگ هیچ آسیبی به تیم ملی نمی رساند و به بازیکنان کمک می‌کند در شرایط مسابقه باشند.

جعفری در خصوص اینکه امیر قلعه نویی اعلام کرده خوشحال است سه تیمی که در آن حضور داشته (سپاهان، تراکتورسازی و استقلال) در صدر جدول هستند و این نتیجه بسترسازی است که او انجام داده گفت: تلاش گذشته را فراموش نمی کنیم ولی هر کسی می خواهد موفقیت تراکتورسازی را به نام خود مصادره کند. تراکتورسازی بدون اتکا به افراد، یکی از پیشرفته ترین روش های اداره تیم را در پیش گرفته است. این موفقیت‌ها حاصل زحمات کادرفنی و غیرت بازیکنان است. آثار کار گذشتگان را رد نمی کنیم اما تراکتورسازی روی پای خودش ایستاده است و جالب است بدانید وقتی امیر قلعه نویی از تراکتورسازی جدا شد ۱۳ بازیکن هم از این تیم رفتند و این صحبت هایی که مطرح می شود وارد نیست.

جعفری در پایان صحبت هایش تاکید کرد: مشکلات مالی برای همه تیم‌ها هست ولی اگر نتوانیم برای دستمزد خارجی های خود فکری کنیم دیگر از دست من کاری ساخته نیست و شاید تیم به بحران برود. دوستان ما در عرصه سیاست گذاری می توانستند مدیریت بهتری در زمینه قیمت دلار داشته باشند تا ما با این همه مشکل روبرو نمی شدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391