برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان:از مسی و ژاوی یاد گرفتم دستم را بگیرم جلوی دهانم

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۱۵ — خبرآنلاین

علی کفاشیان می گوید چون نتوانستند تعداد روزهایی که کروش ملی پوشان را می خواهد ، تامین کنند ، تصمیم گرفتند جام حذفی لغو شود.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در برنامه ۹۰ و درباره انتخابات استان فارس گفت:« هیچ تخلفی در این انتخابات رخ نداده است. ما دیدیم مجمع به حد نصاب رسید و انتخابات برگزار شد. اصلا آیت اللهی در این مجمع رقیبی نداشت. » عادل اصرار داشت نامه های متعلق به افراد مختلف جعل شده است که کفاشیان می گفت:« ببینید همین افرادی که آنجا رای دادند ، از سوی کمانه تائید شده بودند. از نظر من انتخابات مجمع این استان لغو نشده است. وزارت از ما خواسته مجمع لغو شود اما ما هم به این دوستان پاسخ دادیم که مجمع قانونی بوده است. از نظر ما در فارس ، آقای آیت اللهی رئیس است.» او درباره انتخابات استان کرمانشاه هم گفت:« ما اساسنامه را تغییر دادیم ، این اساسنامه ای که دست شماست تغییر کرده ، فرستادیم به کنفدراسیون و تائید شده ، این اساسنامه ای که در دست شماست ، تغییر کرده. یک جزوه ای است که به تائید ما ، سجادی و کنفدراسیون رسیده ، همه هم این جزوه را دارند . در این اساسنامه آمده روسای قبلی نیازی به مدرک لیسانس ندارند.»

عادل به حالت تمسخر به علی کفاشیان گفت:« گفتید خبرنگاران را راه ندهید اتفاقات فارس و کرمانشاه تکرار نمی شود!» که کفاشیان هم گفت:« آره دیگر . شما راه می افتید می روید با رقبایی که رای نیاوردند مصاحبه می کنید . شلوغی به راه می اندازید . دعوا درست می شود.» بعد آیتمی پخش شد که هم سجادی و هم کفاشیان در مجمع از ترس لب خوانی موقع حرف زدن جلوی دهان شان را می گرفتند . کفاشیان در این باره گفت:« من یک فوتبال دیدم که مسی و ژاوی جلوی دهان شان را می گرفتند ، برای همین ما تصمیم گرفتیم از آنها الگوبرداری کنیم.»

کفاشیان درباره اعتراض سازمان بازرسی به حضور بازنشسته‌ها گفت:« همه فدراسیون‌ها نهاد های دولتی هستند اما فدراسیون فوتبال مستقل است و اساسنامه ای جدا از سایر فدراسیون‌ها دارد. حتی فیفا اخیرا از ما سئوال پرسید که آیا ما مشکل سایر فدراسیون‌ها را داریم که پاسخ دادیم ، این طور نیست. ولی در مورد بحث بازنشسته‌ها ما باید بگوییم تا زمانی که این مشکل از سوی مجلس محترم حل نشود ، فعلا نمی توان در این مورد حرفی زد. باید این مشکل را کلی حل کنیم چون خود من هم بازنشسته هستم. وقتی باز غیر دولتی و مستقل هستیم پس نیازی نداریم به هیچ توصیه و قانونی.»

علی کفاشیان درباره حذف بازی های جام حذفی گفت:« من در این باره نظری نداشتم . کادرفنی از سازمان لیگ خواست تا زمان بیشتری به تیم ملی داده شود و سازمان لیگ به این نتیجه رسید تا این بازی‌ها را حذف کند. » عادل از کفاشیان پرسید :« آیا کروش این جرات را داشت در پرتغال بگوید جام حذفی را برگزار نکنید ؟ » که کفاشیان جواب داد:« اگر جرات دارید ، خودتان این سئوال را از او بپرسید! ولی حالا یک سال که هزار سال نمی شود! خیلی از کشورهایی که رقیب ما هستند اصلا لیگ برتر ندارند. کادرفنی ما این خواسته را داشته است من هم در هیات رئیسه مطرح کردم . هیات رئیسه سازمان لیگ هم مطرح شد و آنها این تصمیم را گرفتند. ولی همین الان اگر باشگاه‌ها بخواهند ما می توانیم بررسی کنیم شاید بتوانیم جام حذفی برگزار شود. اگر آنها کادرفنی را راضی کنند ، مشکلی وجود ندارد. » عادل به کفاشیان گفت: این ناتوانی آدم های زیر مجموعه شماست که نمی تواند یک جام حذفی را برگزار کند.» رئیس فدراسیون هم در پاسخ گفت:« ما برای مان مهمتر این است که بتوانیم کاری کنیم که تیم ملی بهترین نتیجه را بگیرد. البته آقای کروش اصلا نگفته جام حذفی را کنار بگذاریم. ولی او بازیکنانش را می خواهد. کارلوس چند بار هم گفته فقط بازیکن را به من بده.»

کفاشیان درباره بازی های غرب آسیا هم گفت:« آنها قبول نمی کنند که تیم ما بدون سرمربی اصلی به بازی‌ها برود.»

او درباره قهر فتح الله زاده و رویانیان گفت:« من در جریان نبودم که چه جایی برای شان در نظر گرفته شده و از آنها عذرخواهی هم کردم. بعید می دانم که کسی برای رفتن آنها شرطی گذاشته باشد. آنها آمدند و یک هو یک تصمیم انقلابی گرفتند!»

کفاشیان ، در پایان به عادل فردوسی پور گفت:« اگر الان سئوالی دارید برای هفته های بعد همین الان بپرسید چون من در شب های دیگر که برنامه تان اجرا می شود خواب هستم!»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391