برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان : می دانستم بایدمربی انتخاب کنم که "نود" آنرا بپسندد !

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۴ — افکارنیوز

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوه ی انتخاب سرمربی تیم های ملی در نود گفت: در انتخاب سرمربی سلیقه اشخاص اعمال می شود و روز اول که در فدراسیون آمدم می دانستم که باید سرمربی انتخاب کنم که شرایط را داشته باشد و برنامه نود آنرا بپسندد!

علی کفاشیان

کی روش بلدم بستنی بخورم !!
مهمان ابتدایی برنامه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان بود.
در انتهای گفتگو زمانی عادل فردوسی پور از کی روش بابت حضورش در برنامه تشکر می کر د کی روش گفت به فارسی گفت : "خیلی ممنون " که فردوسی پور گفت :فط خیلی ممنون یاد گرفته اند ؟
کی روش گفت بستی هم دوست دارد و می دانند بستنی هم چه جور باید میل کرد ..وتلاش های فردوسی پور برای این که او بتواند دوبار فارسی صحبت کنند فایده ی نداشت ...


کفاشیان : روز اول که آمدم می دانستم باید مربی انتخاب کنم که برنامه ی نود آنرا بپسندد !

کفاشیان مهمان تلفنی برنامه بود که در مورد تیم ملی فوتسال و تیم ملی جوانان با او صحبت شد . فردوسی پور مجری برنامه به نمایندگی از مردم از او خواست که در انتخاب سرمربی تیم ملی برای جوانان روابط و لابی های قوی در تصمیم گیری تاثیر نگزارد و دوباره به اتفاقات انتخابات استان فارس و کرمانشاه اشاره کرد و یادآوری کرد تخلفات انجام شده ی این انتخابات را که کفاشیان در پاسخ گفت: من بیش از ۳۰۰ تا ۴۰۰ مجمع برگزار کردم و هیچ اصراری بر انتخاب شخصی ندارم و مطمئن باشید هیچگاه رابطه را بر ضابطه ترجیح نمی دهیم.

کفاشیان ادامه داد :در انتخابات فارس از ۳۸ شرکت کننده ۳۵ نفر رای دادند و اگر صد بار دیگر این انتخابات برگزار شود نتیجه آن همین می شود. اگر اعضای هیئت فوتبال فارس مدارکی مبنی بر جعل اسناد دارند نامه بنویسند تا ما انتخابات را بار دیگر برگزار کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوهی انتخاب سرمربی تیم های ملی گفت: در انتخاب سرمربی سلیقه اشخاص اعمال می شود و روز اول که در فدراسیون آمدم می دانستم که باید سرمربی انتخاب کنم که شرایط را داشته باشد و برنامه نود آنرا بپسندد!
وی در آخر تاکید کرد : من به خاطر بحث های دنیوی آخرت خود را خراب نمی کنم و انتخاباتی که برگزار کردیم همگی سالم برگزار شده است.


وقتی رئیس کمیته داوران قوانین را فراموش می‌کند !!

در پایان برنامه به موضوع اشتباهات داوری پرداخته شد که در این بخش برنامه حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری و هوشنگ نصیرزاده به عنوان کارشناس در برنامه حضور داشتند .

در ابتدای گفتگو زمانی که هوشنگ نصیر زاده داشت صحبت می کرد ناگهان صدای زنگ موبایلی توجه همه را جلب کرد آقای رئیس دپارتمان داوری فراموش کرده بودند موبایل اش را بر سر برنامه ی زنده ی تلوزیونی خاموش کند و تلاش به خاموش کردن آن می کردند که هوشنگ نصیر زاده گفت : آقای عسگری فراموش کردند گوشی شان زا خاموش کنند .
در ادامه نصیر زاده شروع به صحبت کرد که دوباره صدای بلند شد که عسگری گفت : دارم خاموش اش می کنم فردوسی پور : این صدای خاموش شدن اش بود !! این پورسه ی خاموش شدن اش بود .. خیلی خوب.. اگه بخواید این طوری خاموشش کنید شب که صد نفر بیدار می شوند ... و با کلی سرو صدا بلاخره موبایل آقای رئیس خاموش شد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391