برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم و نکونام با هم رفتند تا رضایت بگیرند

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۲۰ — خبرآنلاین

تعدادی از ستاره های فوتبالی عصر جمعه پیش قدم شدند تا شاید بتوانند برای یک جوان رضایت بگیرند.

به پیشنهاد حمید استیلی و برای جلب رضایت خانواده جوانی که در یک نزاع خیابانی جان باخته است ، گروهی از فوتبالیست‌ها به خانه او رفتند تا شاید بتوانند رضایتش را بگیرند. کریم باقری ، جواد نکونام ، فرامرز ظلی ، استیلی و تنی چند از دیگر چهره های سرشناس فوتبال ایران با حضور در خانه این مرحوم وساطت کردند تا اولیای دم از خون فرزندشان که در یک درگیری محلی و بر اثر اشتباه جان باخته بگذرند. اگرچه این حضور نتیجه خاصی را فعلا نداشته.

این گروه درحالی به خانه فرد جان باخته رفتند که کریم باقری و نکونام بعد از دو مصاحبه جنجالی درباره هم ، با یکدیگر رودررو می شدند. حرف های تند کاپیتان تیم ملی درباره بازیکنی دوست داشتنی باعث تعجب بود. اینکه او گفته کریم اگر از من انتقاد کند ، نظرش برای خودش محترم است. جواد که حالا مدتی طولانی ست شماره ۶ کریم را بر تن می‌کند ، به مصاحبه ای پاسخ تند داده بود که آقا کریم اساسا در آن تردید کرده بود. کریم باقری گفته در مصاحبه اش انتقادی از شکل بازی نکونام نداشته است و حتی با خود او تلفنی حرف زده بود. جواد هم در دیدار با آقا کریم از او برای حرف هایش عذر خواسته و گفته وقتی با سئوال خبرنگاران مواجه شده ، به ناگاه این واکنش را نشان داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391