برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هیچ کس از آینده جادوگر خبر ندارد

شنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۲ — قدس‌آنلاین

سرنوشت علی کریمی برای بازگشت به تمرینات پرسپولیس بعد از بازی با ازبکستان مشخص خواهد شد و همچنان هیچ کس نمی داند که جادوگر چه زمان به تمرینات پرسپولیس بازمی گردد.

علی کریمی

سوالی که این روزها نمی توان پاسخی برایش در محافل فوتبالی پیدا کرد این است که بالاخره علی کریمی چه زمان به پرسپولیس بازمی گردد؟! این سوال هیچ جوابی ندارد و حتی نزدیک ترین دوستان علی کریمی هم نمی دانند زمان بازگشت او به تمرینات پرسپولیس کی خواهد بود. با این تفاسیر زمان دقیق بازگشت جادوگر به پرسپولیس بعد از بازی تیم ملی کشورمان مقابل ازبکستان مشخص خواهد شد. اما نگرانی بابت این موضوع است که ژوزه باردیگر با بازگشت علی کریمی به تمرینات پرسپولیس مخالفت کند. مربی پرتغالی پرسپولیس در آخرین اظهار نظر خود بازهم از اعلام بازگشت قطعی این بازیکن خودداری کرد تا همچنان ابهام برسربازگشت این بازیکن باقی بماند. آیا جادوگر سرانجام به تمرینات پرسپولیس بازمی گردد یا بعد از بازی با ازبکستان هم ژوزه همین سیاست را پیش می کشد؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391