برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاسیمیرو: مشکلات تیمم را نمی‌گویم.فکر کردند من آلمانی‌ام!

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۵ — ایسنا

سرمربی نفت آبادان می‌گوید، هنوز ۵۷ امتیاز برای تیمش تا پایان فصل باقی مانده و ناامید نیست.

آلفردو کاسیمیرو

آلفردو کاسیمیرو پس از باخت ۲ بر یک تیمش برابر راه آهن در نشست خبری حاضر شد و با بیان اینکه فکر نمی‌کردم که ببازیم اظهار کرد: ما باختیم چون دو اشتباه داشتیم. روی گل دوم اشتباه از ما بود اما روی گل اول اشتباه ما نبود. به هر حال فوتبال ورزش بسیار خاصی است. تیمی که بیشتر از حریف می‌دود و مالکیت توپ را در اختیار دارد همیشه برنده نیست. بعد از حضورم در نفت برای اولین بار تیمی بودیم که بیش از حریف دویدیم و پرس کردیم.

وی ادامه داد: کنترل بازی دست ما بود اما به دلیل دو اشتباه نتیجه را واگذار کردیم. باز هم می‌گویم که ما یک اشتباه مرتکب شدیم با این حال از بازیکنانم راضی‌ام. آن‌ها نشان دادند که مردم آبادان می‌توانند روی‌شان حساب باز کنند.

سرمربی نفت آبادان در ادامه با اشاره به اینکه هنوز ۱۹ بازی تا پایان فصل باقی مانده است، مطرح کرد: برای ما ۵۷ امتیاز باقی مانده که می‌توان برای آن‌ها مبارزه کرد. ما به آینده فکر می‌کنیم و مطمئنم با روحیه‌ای که امروز از بازیکنانم دیدم شرایط بدنی بالایی دارند اما هنوز یک سری مشکلات هست که به زودی زود حل خواهد شد. شما نیز نپرسید که چه مشکلاتی هست و این یکی از رازهای زندگی‌ام است که آن را نگه می‌دارم و نمی‌گویم.

کاسیمیرو گفت: هر روز بهتر از قبل می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم اما تنها نیازمان این است که یک برد بیاوریم. ما می‌توانستیم امروز به آن دست پیدا کنیم اما باید در این ۱۱ روز به اشتباه‌هایمان فکر و اصلاح‌شان کنیم.

وی همچنین اظهار کرد: نماینده فدراسیون در یکی از صحنه‌ها به سمتم آمد و گفت که اگر با داور صحبت کنی اخراجت می‌کنم اما پس از چند دقیقه آقای دایی با داور صحبت کرد اما اعتراضی به او نکرد. به نظرم رفتاری که با من شد صادقانه نبود. نماینده فدراسیون نمی‌داند که من از کجا آمده‌ام و فکر می‌کرد که من آلمانی هستم. من این شکایت را دارم که نماینده فدراسیون در ارتباط با من و دایی تبعیض قائل شد.

کاسیمیرو اضافه کرد: نزدیک به ۴۰ سال است که مربی‌گری می‌کنم اما هیچ گاه در این ۴۰ سال ندیدم که نماینده فدراسیون از مربی بخواهد که با بازیکن صحبت نکند. من از پرتغال هستم و از آلمان نیامده‌ام و ۵ زبان دنیا را صحبت می‌کنم اما آلمانی بلد نیستم. نماینده فدراسیون فکر می‌کرد من آلمانی هستم و می‌گفت اگر با زمین صحبت کنم اخراجم می‌کند. آیا فقط دایی می‌تواند صحبت کند. با این حال هیچ ارتباطی بین حرف‌ها و نتیجه نیست. آن‌ها بازی را برده‌اند و ما بازی را باختیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391