برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کاظمی: یکشنبه تکلیف جام حذفی مشخص می‌شود

دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۵ — ایسنا

دبیر سازمان لیگ برتر برگزاری جام حذفی را به نتیجه جلسه مشترک یکشنبه با باشگاه‌ها موکول کرد.

تیم صبای قم

علی کاظمی گفت: از تمام باشگاه‌ها دعوت کردیم تا در جلسه یکشنبه هفته آینده کمیته مسابقات حاضر شوند تا درباره نحوه برگزاری جام حذفی همفکری و تصمیم‌گیری شود. در این جلسه مشترک باشگاه‌ها نظرات‌شان را بیان می‌کنند تا چگونگی برگزاری این بازی‌ها مشخص شود.

وی افزود: آنچه مسلم است به خاطر فشردگی تقویم مسابقات تیم ملی که رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌ها و بازی‌ها غرب آسیا هم به آن اضافه شد، امسال برنامه بازی‌های باشگاهی بسیار فشرده می‌شود. از طرفی بخاطر محدودیت زمانی که داریم اگر جام حذفی هم برگزار شود باید تا اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت آن را تمام کنیم؛ بنابراین ممکن است مثلا فاصله بین بازی‌ها کمتر شود.

دبیر سازمان لیگ در واکنش به اینکه با این شرایط چرا غلامرضا بهروان رییس کمیته مسابقات لیگ از برگزاری قطعی جام حذفی خبر داده بود، گفت: از اینکه بهروان به رسانه‌ها چه گفته اطلاعی ندارم اما آنچه مسلم است نظر شخصی ایشان بر برگزاری جام حذفی بوده که البته باشگاه‌ها باید درباره نحوه آن همکاری و تعامل داشته باشند. او هنوز از نظرش عدول نکرده است، چون پیشنهاد و دغدغه کسانی هم که طرفدار برگزاری این بازی‌ها هستند غیرمنطقی نیست. به هر حال چون اولویت فوتبال ما حفظ شرایط مساعد برای تیم ملی است، باشگاه‌ها هم باید کمک کنند تا اگر بخواهیم جام حذفی را برگزار کنیم مشکلی پیش نیاید.

وی در واکنش به اینکه اگر باشگاه‌ها تعامل نکنند و طبیعتا تیم‌هایی که ملی‌پوشان بیشتری دارند با این موضوع مخالف باشند، چه تصمیمی خواهید گرفت؟ به ایسنا گفت: هنوز نمی‌دانیم موضع تمام باشگاه‌ها چیست. از طرفی سازمان لیگ هم مجری تصمیم‌هاست و خودش به تنهایی تصمیم‌گیرنده نیست. این نظر که حضور ملی‌پوشان در جام حذفی با توجه به برگزاری لیگ، لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های ملی، آنها را خسته و فرسوده می‌کند هم درست است. نهایتا در جلسه آتی باید همه چیز مشخص شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391