برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاظمیان با دلخوری از تمرین پرسپولیس رفت

چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۳۷ — گل

بعد از تمرین امروز پرسپولیس جواد کاظمیان اولین بازیکنی بود که از محل تمرین خارج شد و با قیافه‌ای درهم مجموعه خیریه عمل را ترک کرد.

جواد کاظمیان

کاظمیان که در روز بازی با راه‌آهن و با نیمکت‌نشینی در این دیدار هم چهره‌ای گرفته و پکر روی نیمکت داشت ظاهرا امروز و بعد از فوتبال دستگرمی درون تیمی متوجه شده بود که باز هم در ترکیب اصلی تیمش برای بازی با مس جایی ندارد. او با آگاهی از این مساله با اخم‌هایی در هم رفته سوار هیوندا آزرا تیره‌رنگ خود شد و اولین بازیکنی بود که زمین خیریه را ترک کرد.

جالب اینکه قبل از بازی با راه‌آهن تصور می‌شد کاظمیان به خاطر گلزنی در دو بازی تدارکاتی تیم در کنار یکی از مهاجمان ملی‌پوش پرسپولیس بازی کند اما این اتفاق نیفتاد و ظاهرا خود این بازیکن هم که تصور می‌کرد باید فیکس بازی کند ۹۰ دقیقه با چهره‌ای درهم بازی تیمش را تماشا کرد.

البته کاظمیان بعد از آن بازی و در میکسدزون ورزشگاه آزادی در مواجهه با خبرنگاران این مساله را تکذیب کرد اما ناراحتی او آن‌قدر واضح بود که به هیچ وجه نمی‌شد از آن گذشت.

بعید نیست مانوئل در بازی با مس دوباره از زوج نوروزی – انصاری‌فرد استفاده کند و شاید هم قاضی را جایگزین یکی از این دو بازیکن کند اما ظاهرا کاظمیان انتخاب سوم پیرمرد پرتغالی برای بازی جمعه هم نیست و این مساله جواد را به شدت ناراحت و سرخورده کرده است.

جالب اینکه مانوئل در بازی با راه‌آهن بعد از بازی ندادن به کاظمیان در ترکیب اصلی حتی او را به عنوان بازیکن ذخیره هم به میدان نفرستاد و از دو مهاجم دیگرش قاضی و رضایی به عنوان فورواردهای تازه‌نفس استفاده کرد تا شرایط جواد روی نیمکت بد‌تر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391