برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استعفای کللی فر پذیرفته شد، سه گزینه برای نیمکت شاهین

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۷ — گل

کللی فر در حالی از شاهین رفت که مسئولین فولاد یزد چشم به او دارند.بوشهری‌ها به دنبال جذب حنطه هستند

حمید کللی فرد

حمید کللی فر که استعفایش را به مدیرعامل شاهین بوشهر داده بود از این تیم جدا شد.شاهین که فصل را با مدیر عامل و سرمربی بومی آغاز کرده بود با رفتن رییسی نژاد و کللی فر و آمدن دلفانی و سرمربی جدید که گفته می شود از بین حنطه، نامجو مطلق و تارتار یکی انتخاب می شود، دوباره چهره ای غیر بومی خواهد گرفت.

کللی فر در ابتدای فصل با وعده های افراشته مبنی بر عدم وجود مشکلات مالی تیم را برای لیگ برتر بست اما خیلی زود مشخص شد که بی پولی دست بردار شاهین نیست و همین امر به رفتن مهرزاد رییسی نژاد منجر گردید. داریوش دلفانی که کسی پیشینه ای از او در امر مدیریت سراغ نداشت و گفته می شود اصفهانی است جانشین مدیرعامل مستعفی شد. او در گام اول با اعتصاب بازیکنان در بازی با الوند مواجه گردید. سپس دست به تغییر سرپرست تیم زد و رفیعی را کنار گذاشت و در گفت و گویی اعلام کرد که من خودم سرپرست یکی از تیم های بزرگ بوده ام(ذوب آهن) و مولفه های خاصی برای سرپرستی در نظر دارم. ادعایی که گویا به اثبات نرسیده و در طی سالیان اخیر سرپرستان ذوب آهن افراد شناخته شده ای بوده اند و در میان آنها نامی از دلفانی نیست! باخت به ماشین سازی قعرنشین سبب گردید تا خبر جریمه ۲۰درصدی بازیکنان مخابره شود و این در حالی است که او باید تلاش کند تا روز ۲۸آبان حدود یک میلیارد تومان پول به باشگاه تزریق نماید و قسط ۳۰درصدی معوقه اول فصل بازیکنان را بپردازد و گرنه بار دیگر کابوس اعتصاب سراغ بندری‌ها خواهد آمد.جریمه ۲۰ درصدی آن هم در هفته نهم شاید معنایش آن باشد که قرار است بابت پرداخت پول بازیکنان این جریمه از آنها کسر گردد! جریمه ای که بر اساس مقررات ، اعمال آن ممکن نیست و باید با پاداش‌ها برابری کند که اینگونه نبوده است.چنین جریمه ای را معمولا تیم های سقوط کننده در پایان فصل اجرا می کنند کما اینکه جریمه ۴۰درصدی فصل قبل شاهینی‌ها که پس از سقوط تیم اعلام گردید هم توسط کمیته انضباطی فدراسیون تایید نشد و میزان آن را زیاد دانستند.

در بازی با ماشین سازی کللی فر برخی بازیکنانی که در اعتصاب نقش داشته اند را در ترکیب ۱۸نفره قرار نداد. برخی از این بازیکنان این تصمیم را ناشی از خط دادن مدیران می دانستند و یکی از آنها در تماس با یکی از مدیران بدترین الفاظ را به کار برد اما آن مدیر ترجیح داد آن را نادیده بگیرد هر چند اکنون استعفای کللی فر را برخی به کودتای همان بازیکنان و عده ای هم به خط دادن دو عضو باشگاه و یک مربی تیم مرتبط می دانند.

کللی فر در حالی از شاهین جدا شد که گفته می شود فولاد یزد به دنبال اوست. محمد حسن ماهینی پدر حسین ماهینی که سرپرست جدید تیم انتخاب شده بود هم با دیدن شرایط فعلی ترجیح داد عطای کار را به لقایش ببخشد و جای خود ا به ایمان دشتی داد. بی پولی شاهین و عدم پرداخت مطالبات بازیکنان از یکسو، اولتیماتوم کمیته انضباطی بابت مطالبات معوقه ۴میلیاردی از سوی دیگر و بحث مزایده سهام باشگاه همه و همه به دل نگرانی شاهینی‌ها دامن می زند. باید دید تکلیف این تیم به کجا می کشد و این در شرایطی است که بازیکنانی مانند شکوه مقام، ایران نژاد، پور خسروانی و حمیدی که علیه شاهین شکایت نکرده بودند هم با گرفتن وکیل اقدام به شکایت از باشگاه کرده اند.

دلفانی :اعتصاب بازیکنان، گزینه های ما را ترسانده/ پولدار شدن ما پروسه ای زمانبر است

مدیرعامل شاهین بوشهر خبر داد: با وجود درخواست باشگاه برای ماندگاری حمید کللی فرد روی نیمکت شاهین بوشهر، اما به دلیل اصرار وی، مجبور شدیم با استعفایش موافقت کنیم.

داریوش دلفانی افزود: کللی فرد از چهره های خوش نام مربیگری بوشهر است که به دلیل اصرار به کناره گیری از سمت سرمربیگری شاهین، دیشب با استعفای وی موافقت شد. البته ساعتی پس از بازی وی این درخواست را مطرح کرد که با آن مخالفت کردیه بودیم.

وی ادامه داد: کللی فرد از اتفاقات پس از بازی ماشین سازی تبریز و شعارهای تماشاگران گلایه داشت و منجر به اصرار وی برای کناره گیری از مربیگری شاهین شد.

مدیرعامل شاهین بوشهر تصریح کرد: کسب ۱۱ امتیاز از ۲۷ امتیاز بازی های لیگ نشان دهنده نتایج ضعیف تیم است و هواداران نیز حق دارند معترض باشند، اما این شکل اعتراض به مربی آن هم چهره ای بومی که مقبول و موجه است، صحیح نبود.

دلفانی در خصوص اینکه آیا گزینه های مربیگری شاهین همان نام هایی هست که رسانه ای شده؟ اظهار داشت: تفاوت چندانی بین لیست منتشره در سایت‌ها و آنهایی که برای مربیگری شاهین مذاکره شده وجود ندارد، اما متاسفانه اعتصاب بازیکنان چهره بدی از تیم در ذهن گزینه های ما ثبت کرده و آنها از پذیرش مسئولیت طفره می روند. به هر حال اعتصاب و نارضایتی از عدم پرداخت حقوق بازیکنان در همه باشگاهها مرسوم است، اما وقتی تیم مقابل حریفش حضور نمی یابد، در اذهان اینگونه متبادر می شود که خط قرمزهای یک تیم هم گذشته است.

وی ادامه داد: در جریان تماس با گزینه های مربیگری شاهین که دیروز و دیشب انجام شده، همگی از شرایط مالی باشگاه ابراز نگرانی کرده و به گونه ای حضور در تیم را منوط به رفع این مشکل دانسته اند.

دلفانی افزود: در این شرایط هرکه مربیگری این تیم را برعهده بگیرد، در حق هواداران و تیم مردانگی کرده، چون با پیگیری های انجام شده قول و قرارهایی برای گشایش مالی ایجاد شده، ولی پروسه ای زمان بر است و نمی توان تا آن وقت فعالیت تیم را متوقف کرد.

دلفانی درباره اینکه تا چه زمان سرمربی جدید شاهین انتخاب می شود به خلیج فارس گفت: امروز به تهران می روم و تلاش می کنیم تا امشب و حداکثر دوشنبه مربی جدید مشخص شود، چون در شرایط کنونی که شاهین با مشکلاتی مواجه شده، صلاح نیست انتخاب مربی جدید طولانی شود.

مدیرعامل شاهین بوشهر در پاسخ به سوالی درباره اینکه بازیکنان از مصاحبه شما درباره کسر ۲۰ درصدی قراردادشان بخاطر شکست خانگی مقابل ماشین سازی انتقاد دارند و گفته می شود به دلیل عدم پرداخت حقوق شان احتمالا منجر به اعتصاب جدید آنها شود؟ تصریح کرد: باید قبول کرد تیم نتایج خوبی نگرفته، ضمن اینکه وقتی افسوس و اشک هواداران را می بینید، باید تلنگری زده شود، از این رو موضوع جریمه ۲۰ درصدی را مطرح کردم.

وی خاطرنشان کرد: البته امکان دارد در صورت کسب نتایج مناسب و شاد شدن دل هواداران شاهین این جریمه بخشیده شود.

دلفانی در پایان از حمایت هواداران شاهین از این تیم تشکر کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391