برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درورزشگاه آزادی: کفاشیان خنده بسه!

پنجشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۳۹ — گل

تماشاگران ایران با شعارهای خود به نوعی مقصر ناکامی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل ازبکستان در تهران را ˈعلی کفاشیانˈ می دانند که منتقدان بی شماری دارد.

علی کفاشیان

*تماشاگران در انتهای بازی و در حالی که از باخت تیم‌ملی ناراحت بودند علیه کفاشیان شعار می‌دادند: « کفاشیان، خنده بسه، کفاشیان حیا کن، فدراسیون را رها کن»

*ازبک‌ها در انتهای بازی و در حالی که از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند به طور عجیبی خوشحالی می‌کردند و حتی قصد داشتند این خوشحالی را با داور تقسیم کنند.

*تماشاگران پس از پایان بازی و در حالی که به شدت از نتیجه ناراضی بودند، نسبت به عملکرد تیم ملی معترض بودند. آنها بازیکنان تیم ملی را بی‌غیرت خطاب می‌کردند و با دوربین‌های تلویزیونی مصاحبه می‌کردند.

*نیروی انتظامی در پایان بازی با ایجاد حلقه دور کفاشیان از وی محافظت می‌کرد تا جو ایجاد شده علیه وی فروکش کند و سپس از ورزشگاه خارج شود.
تماشاگران تیم ملی فوتبال ایران همچنین علیه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان شعار داده و در ادامه، ˈعلی داییˈ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را تشویق کردند.

باکایف بازیکن شماره ۱۰ ازبکستان که تک گل بازی را به ثمر رساند به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391