برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوشحالی ازبک‌ها با داور اماراتی

چهارشنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۲۳ — فارس

میرجلال کاسیموف، سرمربی تیم ازبکستان از انداختن نور لیز در زمین بازی توسط تماشاگران، به شدت گله‌مند بود.

تیم تیم ملی ایران و تیم ازبکستان

* دوربین پرنده، در کنار زمین و به طور آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت و مسئولان از بیم سقوط از آن بهره‌برداری نکردند.

* سرمربی ازبکستان نسبت به پرتاب اوت بلند بازیکنان ایرانی معترض بود و معتقد بود که پرتاب‌ها خطا بودند و به خاطر همین موضوع چندین بار به تیم داوری اعتراض کرد.

* کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال، به طور مرتب با تلفن همراه خود با نیمکت تیم ملی در ارتباط بود.

*تماشاگران در انتهای بازی و در حالی که از باخت تیم‌ملی ناراحت بودند علیه کفاشیان شعار می‌دادند: « کفاشیان، خنده بسه، کفاشیان حیا کن، فدراسیون را رها کن»

*تماشاگران در انتهای مسابقه، نارنجک به زمین بازی پرتاب کردند.

*ازبک‌ها در انتهای بازی و در حالی که از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدند به طور عجیبی خوشحالی می‌کردند و حتی قصد داشتند این خوشحالی را با داور تقسیم کنند.

*تماشاگران پس از پایان بازی و در حالی که به شدت از نتیجه ناراضی بودند، نسبت به عملکرد تیم ملی معترض بودند. آنها بازیکنان تیم ملی را بی‌غیرت خطاب می‌کردند و با دوربین‌های تلویزیونی مصاحبه می‌کردند.

*نیروی انتظامی در پایان بازی با ایجاد حلقه دور کفاشیان از وی محافظت می‌کرد تا جو ایجاد شده علیه وی فروکش کند و سپس از ورزشگاه خارج شود.

*تماشاگران پس از باخت تیم‌ملی خطاب به بازیکنان شعار می‌دادند:« با این همه هوادار والا خجالت داره.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391