برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض بازیکن لوانته به رفتار رئالی‌ها در پایان دیدار دیشب

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۴ — گل

ظاهرا دیدار دیشب دو تیم رئال و لوانته یک نیمه دیگر هم بعد از پایان ۹۰ دقیقه داشته و کارهای جالبی از سوی بازیکنان و مربیان دو تیم بعد از پایان بازی انجام شده است.

بعد از اتمام دیدار دیشب دو تیم منابع خبری فاش کردند که په په با رقصیدن در مقابل نیمکت لوانته خوشحالی اش را ابراز کرده است. خوانلو بازیکن لوانته به یکی از خبرنگاران گفت : دیدم که په په می خندد و می رقصد و مارا مسخره میکند .پلیس و مسئولان باید بازیکنان را از هم جدا میکردند.دیشب رئال مادرید طوری خوشحالی کرد که انگار قهرمان اروپا شده است.و این معنی اش این است که لوانته خیلی مهم شده ." خوانلو همچنین به شدت از داوری مونیز فرناندز انتقاد کرد و گفت :"شرم آور است که داور رفتار اهانت آمیزی با لوانته داشت در حالیکه به رئالی‌ها چشمک می زد.وقتی پیش او می رفتیم مدام تهدید میکرد .عملکرد داور تاسف بار بود چون پنالتی نبود و روی گل دوم هم خطایی به وجود نیامده بود.اگر رئال میباخت لالیگا تمام میشد و داور نمی خواست اینطور شود.همیشه همین است. توهین هایی صورت گرفت ولی خبری از دعوا نبود.توهین هایی هم صورت گرفت چه در داخل و چه در خارج از زمین.من آنجا یک لگد پراندم ولی رئالی‌ها شروع به جیغ زدن کردند .په په طوری جیغ می زد که فکرکردم عروسی اش است."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391