برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش‌بازی ملوان- آلومینیوم: ممی سوبله چوبله می‌شود؟!

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۳۶ — گل

بازی ملوان و آلومینیوم هم برای بالانشین‌های جدول و هم برای فانوس به دستان پایین جدول مهم است.

مصافی که از دست دادن امتیاز آن می‌تواند هر دو تیم را در انتهای لیگ پشیمان سازد. اگر ملوان فاتح این بازی باشد دیگر باید این تیم را یکی از مدعیان حاضر در کورس قهرمانی لیگ بر‌تر دانست و اگر نتیجه به نفع آلومینیوم رقم بخورد آن‌ها می‌توانند به ادامه لیگ و بقا در لیگ بر‌تر امیدوار باشند.

حمله به صدر جدول

ملوان پس از تعویض مربی این روز‌ها تا دلتان بخواهد دارد رکورد می‌زند و برد کسب می‌کند. بردهایی که این تیم را دوباره به جایگاه ابتدایی در صدر جدول بازگردانده است ملوانان اگر بتوانند این بازی را با برد پشت سر بگذارند به آینده و کسب سهمیه آسیایی کاملا امیدوار می‌شوند. اگر کمی خوش‌بینانه بخواهیم به آینده ملوان امیدوار باشیم آن‌ها حتی پتانسیل آن را دارند که حتی به قهرمانی در لیگ هم نیم‌نگاهی داشته باشند. ملوان در چهارمین بازی با احمدزاده اگر بتواند چهارمین پیروزیش را کسب کند دست به کار بزرگی زده که این کار فقط از ممی بر می‌آید.

ملوان در این بازی مقابل تیمی قرار می‌گیرد که افکار تدافعی آن بسیار قوی است و این محل آزمونی برای هافبک‌ها و مهاجمین ملوان است تا توانایی خود را به ورطه آزمایش بگذارند و به قول معروف ببینند که «چند مرده حلاج هستند». شاید احمدزاده در این بازی ترجیح دهد برخلاف بازی گذشته از تعداد مدافعینش کاسته به تعداد هافبک‌هایش بیافزاید تا بدین صورت بتواند بهتر میانه میدان را در اختیار گرفته و مهاجمینش را تغذیه کند. این بازی برای ملوان می‌تواند بهترین سکوی پرتاب باشد که در چندین دوره اخیر لیگ بر‌تر نصیب آن‌ها شده است. این روز‌ها ملوان اولادی و رافخایی را کاملا آماده در ترکیب خود می‌بیند. شاید این دو در روزهایی که دیگر نوری و نزهتی آن طراوت اول فصل را ندارند برای ملوان راهگشا باشند.

فولاد سخت

میثاقیان این روز‌ها اگر هوای تیمش را نداشته باشد و پایشان بلغزد شاید عاقبتی همانند شاهین بوشهر در انتظار آن‌ها باشد. بخصوص که امسال تعداد تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ‌یک افزایش یافته و بازی‌های آخر این تیم تا نیم‌فصل هم با مدعیان قهرمانی در لیگ است که این کار آلومینیوم را سخت‌تر می‌کند. پس از باخت هفته پیش در مقابل صبای قم زنگ خطر برای آن‌ها به صدا در آمد تا به خود بیایند و خود را از جمع پایین‌نشینان رهایی بخشند. آلومینیوم در بازی با ملوان باید نتیجه مناسبی را کسب کند وگرنه خطر را در بیخ گوشش احساس می‌کند. اگر آلومینیوم در این بازی بتواند به پیروزی دست یابد می‌تواند با روحیه‌ای مضاعف به بازی‌های دیگر چشم بدوزد.

تیم‌های مثاقیان در اکثر بازی‌هایشان با نوعی بازی درگیرانه و فیزیکی به میدان می‌روند و بیشتر تمرکز بازی آن‌ها بر روی توان بدنی بازیکنان است. پس باید انتظار یک بازی پربرخورد همراه با کارت‌های زیاد را داشته باشیم. احتمالا میثاقیان سعی می‌کند ابتدا راه‌های نفوذ تیم مقابل را از کناره‌ها و همچنین میانه میدان با قرار دادن هافبک‌های زیاد و ایجاد بازی درگیرانه ببندد و سپس چشم به استفاده از تک‌موقعیت‌هایی که برای مهاجمینش خلق می‌کنند داشته باشد. بازی این روزهای آلومینوم ناخودآگاه هر بیننده‌ای را به یاد ابومسلم چندین سال پیش می‌اندازد. ناصحی در آلومینیوم این روز‌ها بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد و اگر ملوانان از او غفلت کنند می‌تواند برای آلومینیومی‌ها شادی‌ساز شود. خطوط تدافعی آلومینیوم با وجود شکوه‌مقام و تیغ‌نورد می‌تواند یکی از نقاط قوت این تیم باشد. هرچند که نباید از دروازه‌بانی سانتوس بدون تامل گذر کرد.

هت‌تریک دوباره

پس از هت‌تریک ملوان در بازی قبل و برد مقابل راه‌آهن آن‌ها می‌توانند یک هت‌تریک دیگر را به نام خود ثبت کنند. ملوانان اگر در این بازی کارتی را دریافت نکنند توانسته‌اند یک هت‌تریک دیگر را به نام خود ثبت کنند. آن‌ها در دو بازی اخیر خود هیچ کارتی را دریافت نکرده‌اند و اگر این اتفاق در این بازی به وقوع بپیوندد آن‌ها یک هت‌تریک دیگر را به جا گذاشته‌اند. ملوانان تا کنون در ۴ بازی بدون کارت از زمین مسابقه خارج شده‌اند که این آمار به نوبه خود می‌تواند بسیار جالب باشد اما با نوع بازی درگیرانه‌ای که آلومینیوم از خود به نمایش می‌گذارد این مهم کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

مازیار، مصدوم مقابل دایی

این بازی را قاسم واحدی به همراه محسن فریمانی و رحیم شاهین به عنوان کمک داور و رسول رهبرفام به عنوان دوار چهارم قضاوت خواهند کرد. همچنین ناظر داوری این بازی نوید مظفری خواهد بود. مازیار زارع در این بازی به میدان نخواهد رفت. شاید مصدومیتی که از تمرین پیش از بازی با راه‌آهن برای وی به یادگار مانده و اصرار به بازی مقابل تیم دایی باعث افزایش مصدومیت وی شده که این بازی را از دست بدهد. این بازی به اندازه کافی می‌تواند برای انزلی‌چی‌ها جذاب باشد تا بالاخره خود را در بالای جدول ببینند. در این بازی احتمال برد ملوان با توجه به بازی‌های گذشته بیشتر به نظر می‌رسد اما این مهم در صورتی محقق می‌شود که بازیکنان ملوان بتواند راه دروازه آلومینیوم را بیابند واسیر ضدحملات آن‌ها نشوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391