برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیگیری تمرینات ملوان در زیر باران

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — ورزش۳

روزهای بارانی در استان گیلان ادامه دارد و تیم‌ها را با مشکلات اساسی مواجه کرده است. یکی از این تیم‌ها ملوان است که این روز‌ها با وجود این هوا به ناچار گاهی در سالن و گاهی نیز که هوا شرایط مساعدی داشته باشد در زمین چمن پادگان نیروی دریایی بندرانزلی به تمرین می‌پردازد.

در تمرین ملوان در این روز‌ها مازیار زارع به علت مصدومیت کهنه‌اش کمک خود را آماده بازی می‌کند اما خبری از پژمان نوری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی نیست. هرچند اگر زارع مصدوم نبود در تمرینات حضور نداشت.

به گزارش گل، تمرینات ملوان نیز تحت تاثیر بارندگی و بازی که آن‌ها در روز یک شنبه داشتند پیگیری شد و به مرور کارهای تاکتیکی و تکنیکی پرداخند و با فشار کمتری بر روی بازیکنان به ادامه تمرینات پرداختند. ملوانان در دستور کارهای خود در تمرینات بر روی ارسال از کناره‌ها و همچنین بازی‌های ترکیبی تاکید بیشتری داشتند و با توجه به این مقوله اعای ادر فنی تمریناتی را برای آن‌ها در نظر گرفتند.

ملوانان در روز یکشنبه و در یک بازی یکطرفه و با استفاده از تعطیلات لیگ بر‌تر توانستند تیم ب ملوان که‌‌ همان تیم دریادلان است را شکست دهند آن‌ها در یک بازی یک طرفه با نتیجه جالب ۵ بر ۰ توانستند تیم هم‌خانواده خود را شکست دهند. نکته جالب این بازی به ثمر رسیدن اکثر گل‌های ملوان توسط بازیکنانی بود که اکثرا در ترکیب ملوان حضور ندارند. در این بازی محمد حسینی و آرمان رمضانی و هادی عزیزی و حسام یعقوبی و جلال رافخایی برای ملوانان گلزنی کردند تا کادر فنی را به داشتن یک نیمکت مستحکم امیدوار کند. همچنین در این بازی برای ارزیابی توان بازی مازیار زارع در یکی از نیمه‌های بازی از وی استفاده شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391