برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم منصوری کاندیدای ریاست کمیته فوتسال

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۱ — قدس‌آنلاین

با حذف تیم ملی فوتسال ایران برکناری عباس ترابیان از کمیته فوتسال قطعی به نظر می رسد. شنیده می شود که کریم منصوری، مدیرعامل سابق باشگاه شهید منصوری کاندید اول احراز این پست است.

بعد از شکست اسفبار تیم ملی فوتسال ایران مقابل کلمبیا و حذف ناباورانه از مسابقات جام جهانی فوتسال به نظر می رسد که تغییر در کمیته فوتسال ایران قطعی باشد و عباس ترابیان و همکارانش به زودی از این کمیته برکنار بشوند. در هیمن راستا شنیده می شود که کریم منصوری، مدیرعامل سابق باشگاه شهید منصوری قرچک به عنوان جدیدی ترین گزینه برای حضور د رکمیته فوتسال مطرح شده است. البته وضعیت خود علی کفاشیان هم به واسطه حذف تیم ملی فوتسال و تیم جوانان ایران مشخص نیست اما او قصد دارد چنانچه در سمت خود باقی ماند کریم منصوری را به عنوان رئیس کمیته فوتسال ایران برگزیند. البته نام دیگر گزینه های نیز شنیده می شود. اما احتمال اینکه کریم منصوری جای عباس ترابیان را در کمیته فوتسال بگیرد بیش از دیگران است. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه با کریم منصوری تماس گرفتیم تا وی درباره اینکه آیا ریاست برکمیته فوتسال را خواهد پذیرفت توضیحاتی بدهد. منصوری می گوید:« درباره این موضوع هیچ اطلاعی ندارم اما در برهه کنونی مهم این است که هرچه زودتر به وضعیت فوتسال ایران سروسامان داده بشود. کمیته فوتسال نیازمند یک دگرگونی اساسی است و باید کسانی در این کمیته مشغول به فعالیت بشوند که از تجربه کافی در فوتسال برخوردار باشند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391