برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: مانوئل قصد توهین به سرمربی ایران را نداشت، مرجع دیگری باید رسیدگی کند

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۸ — مهر

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان محورهای اصلی لایحه دفاعی مانوئل ژوزه،گفت: با توجه به اظهار نظر مانوئل درلایحه دفاعی و این موضوع که مسئله ژوزه و کی‌روش شخصی بوده مرجع دیگری غیر از کمیته انضباطی ذیصلاح رسیدگی به موضوع است.

محمود   سالار‌کیا

محمود سالار کیا، در مورد محورهای اصلی لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت فدراسیون فوتبال از مانوئل ژوزه ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما امروز لایحه دفاعی خود از مانوئل ژوزه را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه می دهیم.

وی در خصوص محورهای اصلی این لایحه دفاعی تاکید کرد: مانوئل ژوزه به هیچ وجه قصد اهانت به کی روش در جایگاه سرمربی تیم ملی را نداشته است بلکه وی با کی روش مشکل شخصی دارد که این مشکل به زمان حضور آنها در پرتغال بر می گردد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: برای تنظیم لایحه دفاعی در صحبتی که با مانوئل ژوزه داشتم وی تاکید کرد:" به هیچ وجه قصد تخریب سرمربی تیم ملی ایران را نداشته و از هر کمکی که کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی نیاز داشته باشد دریغ نمی کند بویژه در زمینه در اختیار قراردادن ۷ ملی پوش پرسپولیس در اردوهای تیم ملی".

مانوئل ژوزه تاکید کرده است: "من کی روش را از نظر فنی به عنوان سرمربی تیم ملی زیر سوال نبرده ام فقط مسئله من مسئله ای شخصی با یک فرد است".

سالارکیا خاطرنشان کرد: همه می دانند که کمیته انضباطی مسئولیت حضانت از فوتبال ایران و تیم ملی را دارد، اما ما معتقدیم با توجه به اظهار نظر مانوئل در این لایحه دفاعی و این موضوع که مسئله این دو مربی پرتغالی شخصی بوده و ریشه در گذشته و خارج از ایران دارد، مرجع دیگری به غیر از کمیته انضباطی در رسیدگی به این موضوع ذیصلاح است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391