برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرهمی به نام فوتبال

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۲۰ — قانون‌آنلاین

متاسفانه امروز سراسر جهان را افسردگی‌های اجتماعی فرا گرفته و این موضوع گریبان‌گیر بسیاری از مردم شده است. در چنین شرایطی اگر ما به دنبال یک دوره ضد افسردگی باشیم طبیعی است که برای یافتن داروهای مناسب به پزشک مراجعه کنیم.

همیشه فکر می‌کنم در همه جای دنیا سوت آغاز یک بازی فوتبال وقتی به صدا در می‌آید همه به فکر کارهای ترکیبی فوتبال بوده و این فوتبال است که به جریان می‌افتد و مردم را جلب می‌کند، اما در کشور ما چرا اینگونه نیست و به محض به صدا درآمدن سوت آغاز ناخودآگاه همه به حاشیه می‌روند و گویا فوتبال در اینجا جاذبه‌ای برای مردم ندارد. گاهی به نظرم می‌رسد همه، فوتبال را فراموش کرده‌اند و پیکر پژمرده این رشته هر روز نحیف و نحیف‌تر می‌شود.

بارهای بار این را به عنوان یک زنگ خطر بزرگ به صدا درآوردم اما گویا کسی توجهی نداشت و امروز غنی‌سازی این رشته بیش از هر روز لازم به نظر می‌رسد. بی شک این حق مردم ماست برای لحظه‌ای هم که شده از زیر فشارهای اقتصادی و سیاسی بیش از حد دنیای اطراف خود فاصله بگیرند و فوتبال را به عنوان یک سرگرمی دوست داشته باشند و از دیدن آن خوشحال بشوند.

فوتبالی که امروز بیش از هر روز به بیراهه رفته و گویا اصلا مسیر خود را نمی‌شناسد. فشارهای سیاسی و اقتصادی درونی و بیرونی لحظه به لحظه در زندگی مردم حضور و بروز دارند و حق آنهاست در طول یک هفته حداقل یک یا دو ساعت از این دنیای پرتلاطم فاصله گرفته و به مسائلی غیر از سیاست و اقتصاد فکر کنند و اگر کسانی این را جدی نگیرند به این معنی است که کل یک جامعه را جدی نگرفته است.

در زمان ما یاد ندارم واژه‌ای به نام افسردگی وجود داشته باشد یا کسی در وصف آن چیزی بگوید. متاسفانه امروز سراسر جهان را افسردگی‌های اجتماعی فرا گرفته و این موضوع گریبان‌گیر بسیاری از مردم شده است. در چنین شرایطی اگر ما به دنبال یک دوره ضد افسردگی باشیم طبیعی است که برای یافتن داروهای مناسب به پزشک مراجعه کنیم.

اما راه بهتر یافتن داروهای ضد افسردگی است که متاسفانه آنها را نمی‌شناسیم. من یقین دارم داشتن یک جامعه سرشار از سرگرمی خود بهترین دارو است و فوتبال یک عامل بزرگ سرگرمی‌زاست. من پیشنهاد می‌کنم در روزگاری که فشارهای سیاسی و اقتصادی غرب بیش از حد به مردم ما فشار آورده بهتر است به جای سوء مدیریت، و به جای اینکه استاد وعده و وعید باشیم، فوتبالی را سازمان بدهیم که مرهمی هرچند اندک باشد بر افسردگی‌های اجتماعی و فشارهای اقتصادی و سیاسی غرب. همین.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391