برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماشین‌سازی هم مال هدایتی شد

شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۵ — گل

عصر امروز حسین هدایتی در محل تمرین تیم استیل‌آذین گهر دورود حضور یافت و نظاره‌گر تمرین این تیم شد.

حسین   هدایتی

خبرنگاران در محل حضور یافته و گفتگویی را با وی انجام دادند که یکی از سوالت هم مربوط به خرید امتیاز ماشین‌سازی تبریز توسط وی بود که هدایتی در این باره جواب داد: اگر شما اجازه بدهید چه اشکالی دارد که بنده و یا نزدیکان و دوستان بنده چنین تیم‌هایی را زیر پوشش قرار دهند و یا دوستان را ترغیب به این کار بکنیم. مگر خصوصی‌سازی و برداشتن باری از دوش دولت کار بدی است که بر ما خرده می‌گیرید؟
در مورد ماشین‌سازی نیز باید بگویم که بله ما در نظر داریم این تیم ریشه‌دار و قدیمی تبریز را مورد حمایت قرار دهیم و خوشحال می‌شوم تا به مردم تبریز و فوتبال این شهر بتوانم خدمت کنم و از این انتقال استقبال می‌کنم. دوست دارم این تیم را دوباره به روزهای خوب بازگردانیم.

ششگلانی: انتقال ماشین‌سازی به هدایتی قطعی است

در همین زمینه جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی نیز در گفتگوی اختصاصی با سایت گل اظهار داشت: مذاکرات برای واگذاری امتیاز تیم ماشین‌سازی تبریز به استیل‌آذین ایرانیان و با مسئولیت آقای حسین هدایتی نهایی شده است و توافقات لازم برای این انتقال فی‌مابین انجام یافته و ظرف چند روز آینده تغییر و تحولات انجام خواهد یافت و حسین هدایتی این تیم تحویل خواهد گرفت.

ششگلانی در مورد تجهیزات این باشگاه، از جمله زمین چمن این باشگاه که در داخل کارخانه ماشین‌سازی قرار دارد توضیح داد: زمین چمن تمرینی این باشگاه که از چمن مناسبی نیز برخوردار است در اختیار این تیم قرار خواهد گرفت و البته باید خاطرنشان شویم که مالکیت این زمین با کارخانه ماشین‌سازی است ولی ما با رایزنی‌های که با مدیرعامل این کارخانه داشته‌ایم، نظر مساعد آنان را جلب کرده‌ایم تا این زمین را بدون هزینه در اختیار این باشگاه قرار دهند و ما نیز این زمین را به آقای هدایتی تحویل خواهیم داد تا از زمین استفاده کرده و مشکلی برای تمرینات نداشته باشند.

رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی در مورد خصوصی‌سازی و ورود سرمایه‌داران به عرصه فوتبال اظهار داشت: فوتبال ما باید خصوصی شود و یکی از ارکان اصلی حرفه‌ای، همین موضوع است و امیدواریم که سرمایه‌داران با ورود به فوتبال و کل ورزش و سرمایه‌گذاری اصولی و همچنین در راستای باشگاهداری، توسعه زیرساخت‌ها و فضا‌های ورزشی کمک بزرگی به فوتبال کشورمان بکنند و این هیات نیز در همین راستا آمادگی و همکاری لازم را برای خصوصی‌سازی با سرمایه‌داران را دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391