برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: انتقادهایم برای کمک به فوتبال است

یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۷ — قانون‌آنلاین

«ملی‌پوشان ما خوب کار کردند و مربی جوان و خوشنامی هم دارد که البته متاسفانه بعد از این که در جام ملت‌ها سوم شدند کمی اذیتشان کردند. خدا را شکر که فدراسیون از عزمش را جزم و از این کادر حمایت کرد و تیم ملی فوتسال هم روز به روز بهتر شد.»

محمد مایلی کهن

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود لرستان می‌گوید با انتقادهایش قصد کمک به فوتبال را دارد.

محمد مایلی کهن در حاشیه جشن آشتی فوتبال درباره این ورزش، اظهار کرد: فوتبال در دنیا یک فراورزش است. من در بیشتر رشته‌های ورزشی تخصص دارم، ولی فوتبال را همه به چشم دیگری نگاه می‌کنند، ما هم در کشورمان علاقمند و افراد مستعد زیادی داریم که باید این استعدادها را پیدا کنیم و بپرورانیم. فدراسیون فوتبال در بخش پایه خوب کار کرده است، ولی کافی نیست.

مایلی کهن درباره منتقد بودن خود گفت: آدمی که انتقاد می‌کند کار مسئولان را راحت‌تر می‌کند، به عنوان مثال در سال ۹۲ که در دومین دوره مسابقات فوتسال چهارم دنیا شدیم و کاپ اخلاق را گرفتیم جوانی به نام «سعید رجبی» در تیم ما حضور داشت که آقای گل شد، اما وقتی که فدراسیون و سالن فوتسال می‌رویم هیچ عکسی از آن دوره وجود ندارد. من این مساله را عنوان کردم و حتی خود ترابیان هم گفت که ما را به هوش آورده‌ای.

وی افزود: من از انتقادهایم قصد و غرضی ندارم، خدا را شکر قانع هستیم و اگر هم صحبتی می‌کنم به خاطر کشورم است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال در پیش‌بینی خود از نتایج تیم ملی در جام جهانی تایلند گفت: ملی‌پوشان ما خوب کار کردند و مربی جوان و خوشنامی هم دارد که البته متاسفانه بعد از این که در جام ملت‌ها سوم شدند کمی اذیتشان کردند. خدا را شکر که فدراسیون از عزمش را جزم و از این کادر حمایت کرد و تیم ملی فوتسال هم روز به روز بهتر شد.

وی درباره جشن آشتی فوتبالی‌ها گفت: باید از عزیزانی که چنین مراسمی را برگزار کردند، تشکر کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391