برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مولایی: بدنساز استقلال تاکنون کجا کار کرده است؟

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۲ — فارس

مربی بدنساز تیم فوتبال راه‌آهن گفت: رزومه بدنساز تیم استقلال را پیدا کنید که تا به حال کجا کار کرده است.

محمد رضا مولایی

محمدرضا مولایی در مورد انتقاد حاج قاسم بدنساز استقلال به وی و تمرینات جباری نزد این بدنساز اظهار داشت: آقای حاج قاسم چه کسی است؟ رزومه او را پیدا کنید تا مشخص شود تاکنون کجا کار کرده است.

وی در خصوص اینکه جباری از چه زمانی نزد او تمرین می کند، عنوان کرد: جباری پیش من تمرین نمی کند. مدتی است که در تهران زندگی نمی کنم و در کرج هستم. جباری فقط دو سه بار تماس تلفنی با من گرفت و راهنمایی خواست و اکنون هم طبق برنامه ای که از من گرفته خودش تمرین می کند.

مربی بدنساز فصل گذشته استقلال ادامه داد: اینکه چرا جباری سراغ من آمده و با بدنساز استقلال تمرین نمی کند را از خودش بپرسید. ببینید سال قبل که استقلال بودم و جباری پیش من کار می کرد چند بازی برای استقلال انجام داد و سال های دیگر چند بازی انجام داده است. زمان من جباری ۲۵ بازی برای استقلال به میدان رفت.

وی در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا طلب خود را از باشگاه استقلال گرفته یا خیر گفت: ۳۰ درصد قرارداد سال قبلم به اضافه پاداش جام حذفی را نگرفته ام که مبلغی حدود ۴۰ میلیون تومان می شود. فتح الله زاده قول داده به زودی طلبم را می دهد. من هم منتظر این هستم که به قولش عمل کند.

مولایی که در فصل جاری بدنسازی تیم راه آهن را برعهده دارد در مورد اینکه برخی معتقدند راه آهن به دلیل شروع دیرهنگام تمرینات این تیم دچار افت بدنی می شود، اظهار داشت: راه آهن با حضور علی دایی افت نمی کند. اگر قرار بود این تیم دچار افت شود در همان دو سه بازی اول این اتفاق رخ می داد اما در این مدت با تیم های خوبی بازی داشتیم و نسبت به آنهایی که زودتر از راه‌آهن بدنسازی خود را شروع کردند مشکلی نداشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391