برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرتضایی: ترابیان یا باید برود یا باید تغییر رفتار بدهد، انتقادها به جا است

دوشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۵۰ — فارس

عضو کمیته فوتسال گفت: باید بپذیریم که تیم ملی عملکرد ضعیفی داشت و انتقادها به جاست.

علیرضا مرتضایی در خصوص عملکرد ضعیف تیم ملی فوتسال در مسابقات جام جهانی عنوان کرد: باید بپذیریم که ضعیف بودیم. انتقادها به جاست. حق با کارشناسان است. ما در فوتبال و فوتسال به طور متوالی شکست خوردیم و باید به دنبال علت باشیم.

وی با اشاره به درخواست تشکیل جلسه این کمیته تصریح کرد: اعضای کمیته فوتسال برای برگزاری جلسه‌ نامه‌ای به کفاشیان ارسال کردند اما تاکنون که درباره زمان برگزاری نشست اطلاعی داده نشده. امیدوارم هر چه زودتر این مسئله مشخص شود. باید جلسه تشکیل شود تا علت‌های این ناکامی بررسی شود.

عضو کمیته فوتسال ادامه داد: هم اکنون ترابیان دو کار دشوار پیش رو دارد. یا باید خود را با خرد جمعی وفق بدهد و از تفکر افراد دیگر هم استفاده کند، یا اینکه استعفا کند و از کمیته فوتسال برود.

مرتضایی یادآور شد: کمیته فوتسال ۵ ماه است که تشکیل شده، اما فقط یک جلسه برگزار کرده‌ایم. شاید اگر قبل از مسابقات از تفکر سایر افراد هم استفاده می‌شد، چنین اتفاقی رخ نمی‌داد یا اگر هم این اتفاق رخ می‌داد تمام مسائل بر گردن یک نفر نمی‌افتاد. آن موقع ۵ نفر بودند که باید جواب می‌دادند اما هم اکنون تمام مشکلات متوجه یک شخص است.

وی افزود: باید راهکاری را ارائه دهیم تا همه چیز در فوتسال مشخص شده و وظایف تمام افراد تعیین شود. اگر بخواهیم همین گونه ادامه دهیم هر کسی که بیاید همین نتایج را می‌گیریم.

عضو کمیته فوتسال با اشاره به اینکه ترابیان باید خط و مشی خود را عوض کند، گفت: اگر بخواهیم همچون گذشته عمل کنیم دوباره با مشکل روبرو می‌شویم. نباید تک محوری وجود داشته باشد. همچنین شرح وظایف باید برای تمام افراد مشخص شود حتی برای باشگاه‌ها. نباید کاری کنیم که مردم نسبت به فوتسال بی‌تفاوت شوند. هم اکنون راه فوتبال را پیش می‌رویم و باید نسبت به این موضوع توجه بیشتری شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391