برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در واکنش به صحبت های بازیکنان سپاهان: مظفری زاده: دیگر در لیگ برتر سوت نمی زنم

سه‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۵۰ — گل

سعید مظفری داور بین المللی فوتبال ایران در واکنش به صحبت های بازیکنان سپاهان مبنی بر اینکه او بازی را برای استقلال درآورده و به نفع این تیم سوت زده است، اعلام کرد تا زمانی که با بازیکنان هتاک برخورد نشود در لیگ قضاوت نمی کند.

سعید مظفری زاده

مظفری زاده که روز یکشنبه بازی سپاهان و استقلال را سوت زد ، در واکنش به حرف های تند بازیکنان سپاهان بعد از بازی گفت:« اینکه می گویند داور بازی را در آورد یعنی چه؟ یعنی ما تبانی کردیم؟ ما سال قبل به آقایان گفتیم ، من و محسن ترکی گفتیم تا زمانی که به وضعیت توهین‌ها رسیدگی نشود ، نمی خواهیم داوری کنیم ولی فدراسیون گفت حاشیه های فوتبال را زیاد نکنیم. از ما خواستند که سکوت کنیم. توهینی به من شده بود که می توانستم در مراجع قضایی این پرونده را ببرم ولی گفتند دعوای فوتبالی را در فوتبال حل کنیم. بعد هم که پرونده ام را گفتند گم شده بعد هم قصه با یک تذکر سر و ته قصه هم آمد. من برای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی فدراسیون متاسفم . اینکه به یک داور اتهام می زنند که بازی را در آورده یعنی ما تبانی کردیم . متاسفانه در این چرخه پولی میلیاردی کمترین عایدی به داوران می رسد آن وقت این اتهامات به من یا محسن ترکی با بدترین ادبیات زده می شود. من در مکتبی خانوادگی بزرگ شدم که در شانم نیست جواب این آقایان و ادبیات شان که لایق خودشان است را بدهم . وقتی شرایط این است و ما بازی‌ها را در می آوریم پس بهتر است که من دیگر قضاوت نکنم و از کمیته داوران می خواهم تا وقتی شرایط به این صورت است ، به من قضاوت داده نشود.»

گفتنی است مسعود مرادی کارشناس داوری برنامه ۹۰ تصمیمات مظفری زاده در بازی سپاهان- استقلال را تایید کرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391