برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مذاکرات پنهان کریمی با داماش و ملوان

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۶ — قدس‌آنلاین

علی کریمی این روزها کجا است؟ این سوال بارها و بارها در محافل ورزشی شنیده می‌شود.

برخی می‌گویند او صبح‌ها به درفشی فرمی رود و تمرین می‌کند. برخی دیگر نیز می‌گویند در مجموعه ورزشی انقلاب دیده شده است و تعدادی هم پا را فراتر گذاشته اند و می‌گویند جادوگر عازم کشور قطر شده تا به یکی از تیم‌های این کشور ملحق بشود.
پاسخ سوال را اما باید این گونه شنید. جادوگر اکنون در ویلای شخصی‌اش در شمال ایران به سرمی برد. او صبح‌ها در محیط ورزشی ویلایش به تمرینات منظم می‌پردازد و بعد از ظهرها نیز اگر وقت کند به انجام ورزش والیبال می‌پرداز د. کریمی فعالیت آن چنانی در شمال ندارد و بنای کار را به ریکاوری روحی- روانی گذاشته است. او می‌خواهد اندکی خود را از فضای روزهای اخیر بیرون بیاورد و با روحیه بهتر فوتبال را آغاز کند. اما کریمی به کجا باز خواهد گشت؟ آیا او دوباره پیراهن شماره ۸ پرسپولیس را تن خواهد کرد یا اینکه به تیم دیگری ملحق خواهد شد؟
طی روزهای اخیر که کریمی در ویلایش در شمال به سر برد شایعاتی پیرامون اینکه با دو تیم شمالی مذاکراتی انجام داد دهان به دهان شد. گفته می‌شود کریمی با مسؤولان دو باشگاه شمالی گفت و گوهایی انجام داده است. کریمی اصالتا شمالی است و بدش نمی آید در آب و هوای شمال به فوتبال ادامه بدهد. البته اگر رویانیان اقدامی برای بازگشتش نکند. بردهای اخیر پرسپولیس در غیاب جادوگر شایعه نخواستن او را بیشتر کرده است . ژوزه در محفلی خصوصی گفته است که وقتی بدون کریمی خوب می‌بریم چرا باید کریمی را برگردانیم ؟ این یعنی مربی پرتغالی از اینکه کریمی را در تیم خود ندارد راضی است و می‌خواهد به همین رویه ادامه بدهد. کریمی از حرف هایی که ژوزه در محافل خصوصی زده آگاه است. او هم دوستانی دارد که حرف‌های مرد پرتغالی را برایش می‌برند. حال شاید کریمی خود بیاید و اعلام کند با این شرایط نیست. اما مقصد بعدی اش آیا تیم‌های شمالی است؟
حضور کریمی در تیم نفت تهران را هم نباید دور از ذهن دانست. علی رابطه بسیار خوبی با منصور ابراهیم زاده است. یعنی این دو حرف هم را خوب می‌فهمند. بعید نیست که اگر راه بازگشتی برای جادوگر به پرسپولیس باقی نماند واو بخواهد در همین تهران به فوتبال خود ادامه بدهد نفت را برگزیند که انتخاب بدی هم به نظر نمی رسد. به هرحال نفت از جمله تیم‌های بالانشین جدول رده بندی به حساب می‌آید و کریمی هم بدش نمی آید در صورت منتفی شدن بازی در تیم محبوبش لباس زرد رنگ نفت تهران را هم تن کند. هفته آینده همه چیز مشخص خواهد شد؛ اینکه بالاخره کریمی در پرسپولیس می‌ماند یا این تیم را ترک می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391