برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس: موضوع پرسپولیس و دایی درون خانوادگی است

سه‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۹ — فارس

مدیر روابط‌ عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که این باشگاه دیگر قصد ندارد پاسخ اظهارات مسئولان راه‌آهن را بدهد.

تیم پرسپولیس

حسین قدوسی با اشاره به اتفاقات رخ داده میان علی دایی و باشگاه پرسپولیس گفت: اختلاف دایی و پرسپولیس یک موضوع درون‌خانوادگی است و بدون شک دیر یا زود حل خواهد شد. در فوتبال از این اتفاقات زیاد پیش می‌آید.

وی ادامه داد: ‌باشگاه راه‌آهن امروز اطلاعیه‌ای منتشر و سرپرست این تیم مواردی را مطرح کرد. اینگونه نیست که باشگاه پرسپولیس پاسخی نداشته باشد اما نکته مهم این است که قصد داریم نسبت به موارد مطرح شده پاسخی ندهیم.

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز به جز مصاحبه چند خطی روز گذشته رویانیان با سایت باشگاه اظهارنظری نکرده بود. اگرچه سرپرست تیم راه‌آهن اعلام کرده مدیرعامل تیم پرسپولیس به این موضوع دامن می‌زند اما رویانیان تنها یک مصاحبه با سایت باشگاه داشت و هر چند صحبت‌هایش پرمحتوا بود اما گزنده، تند و انتقادی نبود و به نوعی از کنار ماجرا گذشت.

قدوسی تأکید کرد: مسئولان باشگاه راه‌آهن در حالی می‌گویند رویانیان به این ماجرا دامن می‌زند که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته در تمرین تیم به همه اعضا اعلام کرد این ماجرا یک اختلاف خانوادگی است و هیچ کدام از اعضای تیم نباید به آن ورود کنند.

وی اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس پاسخ‌هایی دارد ولی ترجیح می‌دهد برای فیصله پیدا کردن این ماجرا که ادامه آن به نفع هیچکس و فوتبال ایران نیست پاسخی ندهد و به آن دامن نزند به همین خاطر از کنار مطالب سایت باشگاه راه‌آهن و مسائلی که سرپرست این تیم عنوان کرده می‌گذریم تا فضای فوتبال بیش از این تب‌آلود نشود.

قدوسی گفت: مردم باید از فوتبال لذت ببرند و به طور حتم پاسخ باشگاه دو باشگاه به همدیگر نه تنها باعث می‌شود که از فوتبال لذتی برده نشود بلکه حواشی را بیشتر می‌کند. این ماجرا یک اختلاف درون‌خانوادگی است و حل می‌شود به شرط آنکه همه خویشتن‌دار باشند.

مدیر روابط‌ عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: مسئولان راه‌آهن و حتی خودمان را دعوت به سکوت می‌کنیم و توجه همه را به دو اظهارنظر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که گفته بود «خداوند همه ما را از شر شیطان محافظت فرماید» و مهدوی‌کیا که در پاسخ به خبرنگاران در این باره گفته بود «صلوات بفرستید»، ‌جلب می‌کنیم.

وی گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم‌اکنون در مسافرت خارج از کشور است و قصد پاسخگویی به این موارد را ندارد مگر اینکه ضرورتی وجود داشته باشد. ما اعتقاد داریم اگر دو باشگاه به هم پاسخ بدهند سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391