برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دکتر نادریان: ورزشی که در قبال شکستهایش کسی پاسخگو نیست، مشکل دارد

یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۳۶ — ایسنا

عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه اصفهان می‌گوید : تا زمانی که مافیای قدرت در فوتبال حکمفرما باشد، خیلی از مسایل به صورت مسالمت آمیز و به دور از ایجاد تحول یا تغییری در راس هرم حل و فصل خواهد شد.

جواد نکونام

دکتر مسعود نادریان با بیان این مطلب که ساختار فعلی سازمان ورزش و فدراسیون‌ها پاسخگوی نیازهای کنونی جامعه ورزش نیست، تصریح کرد: عملکرد و توانمندی یک مدیر نقش بسیار مهمی را در شکست یا موفقیت یک تیم ورزشی ایفا می‌کند. زمانی که مدیریت هیچ گونه طرحی را برای ارزیابی مسایل موجود در تیمی نداشته باشد به طور قطع زیربنای درستی نیز برای پیشرفت نخواهد داشت.

وی افزود: زمانی که تیمی پی در پی دچار شکست شود و در این مسیر بدون این که مدیر پاسخگوی علت شکست‌ها باشد بر مبنای اصول عینی مدیریت راه خود را ادامه دهد، این امر حاکی از آن دارد که سیستم‌ دچار مشکل است.

نادریان تاکید کرد: ورزش کنونی ما در حال حاضر به شکل هیاتی اداره می‌شود نه سازمان یافته، حتی مدیران هیچ گونه ارزیابی عملکردی ندارند تا به صورت شفاف با بررسی نقاط ضعف و قوت تیم‌شان خود را برای تحولاتی که در آینده اتفاق می‌افتد، آماده کنند.

وی گفت: هنوز بر اساس تحولات جهانی ورزش اهداف، ساختار و مدیریت خود را سازماندهی نکرده‌ایم تا افق چهار ساله خود را بر اساس آن مشخص کنیم. از این رو اگر امروز ورزش به سمت خصوصی سازی پیش برود آیا اهداف، ساختارها و محتوای برنامه‌های خود را نیز می‌توانیم به این سمت و سو پیش ببریم. این مساله زمانی اتفاق می‌افتد که نظام‌مند باشیم و عملکرد مافیای قدرت فوتبال به صورت شفاف بازگو شود.

عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: در مدیریت منابع انسانی زمانی که تیمی برای چندین بار دچار شکست می‌خورد، رییس فدراسیون و بالطبع آن مدیرانش باید به صورت صریح و شفاف علت شکست‌ها را بررسی و جوابگو باشند، حال اگر رییس فدراسیون مدیر خود را نتواند به راحتی عزل و جانشین مناسبی را انتخاب کند این امر نشان از مافیای قدرت در فوتبال دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391