برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفر به نفر بازیکنان ذوب آهن در دیدار برابر راه آهن، فرهادی بهترین، مسلمان ضعیف ترین

پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۵۹ — ایمنا

ذوب آهن در روزی که در خط حمله ناهماهنگ نشان داد نتوانست گلی وارد دروازه راه آهن کند تا تنها یک امتیاز از این دیدار نصیبش شود.

تیم ذوب آهن

با تغییر سرمربی و تغییر تاکتیک تیمی و البته چیدمان نفرات اصلی طبیعتاً این ناهماهنگی به وجود می‌آید، در بازی دیروز نیز واضح بود محسن مسلمان که در زمان کربکندی کمتر به بازی گرفته می‌شد با سایر مهاجمین و هافبک‌ها هماهنگ نیست.
مسعود همامی(۵.۵):
او یک روز خوب داشت چون گلی دریافت نکرد و یک کلین شیت دیگر به کلین شیت هایش اضافه کرد، همامی البته در چند صحنه شانس آورد مهاجمان راه آهن خیلی بی دقت بودند وگرنه اگر ضربه نهایی آنها در چارچوب بود کاری از دست همامی بر نمی‌آمد.
محمد صلصالی(۵):
اگر او آن موقعیت دروازه خالی را تبدیل به گل کرده بود اکنون شاید ذوب آهن ۳ امتیاز را گرفته بود و از انتهای جدول کنده شده بود، در هر صورت پای کج صلصالی و بخت بد ذوب آهن مانع گلزنی او شد!
سپهر حیدری(۵):
او نیز مانند صلصالی روز خوبی را در خط دفاع پشت سر گذاشت البته کند بودن بازی نیز خیلی به آنها کمک کرد تا زیاد نخواهند بدوند!
سعید عبدالله پور(۵.۵):
عبدالله پور اگر کمی اعتماد به نفس خود را تقویت کند می‌تواند سمت راست دفاع ذوب آهن را به خوبی پوشش دهد و به خوبی جای خالی محمد حسینی را که ذوب آهن را تنها گذاشت پر کند. او در بازی روز گذشته بازی نسبتاً خوبی ارائه داد.
ابراهیم محمدی(۵):
دفاع چپ با تجربه ذوب آهن کمتر در این بازی نفوذ کرد و البته در جدال های تک به تک با بهادر عبدی می‌توانست بهتر عمل کند و انقدر مغلوب او نشود.
قاسم حدادی فر(۴.۵):
از حدادی فر انتظار بیشتری می‌رفت زیرا او بهترین بازیکن ذوب آهن است و باید گره کار ذوب آهن را در چنین دیدارهایی باز کند، اگر ۳۰ دقیقه اول را کنار بگذاریم در ادامه ذوب آهن موقعیت های کمی روی دروازه ذوب آهن به وجود آورد و این مستقیماً به عملکرد لیدر تیم بازمی‌گردد.
مهدی رجب زاده(۵):
رجب زاده در مدت زمانی که در زمین حضور داشت چند موقعیت خوب را به وجود آورد البته در نیمه دوم کمی خسته بود و نتوانست در دقایق حضورش موثر عمل کند.
پیام صادقیان(۵.۵):
شاید بتوان گفت او بهترین عملکرد را در بین سه بازیکن هجومی دیگر ذوب آهن یعنی رجب زاده، مسلمان و استوجکوف داشت، او دونده تر و هماهنگ تر از سایرین کار کرد و چند موقعیت خوب نظیر آن حرکت در عرض و شوتی که به سمت دروازه محمدی زد را داشت.
اسماعیل فرهادی(۵.۵):
او بسیار با تعصب بازی می‌کند و در سن ۳۰ سالگی یکی از دونده ترین بازیکنان تیمش در بازی دیروز بود، این بازیکن بومی ذوب آهن اگر در پست خود به بازی گرفته شود می‌تواند موثرتر بازی کند.
محسن مسلمان(۴):
مسلمان که با آمدن کاظمی به یکی از بازیکنان ثابت ذوب آهن تبدیل شده است به دلیل کم بازی کردن در زمان کربکندی با دیگر بازیکنان هماهنگ نیست و این را می‌توان از تعللش در تصمیم گیری‌ها و پا‌س‌های اشتباهی فهمید که او دیروز برای سایر مهاجمان ارسال می‌کرد، البته مسلمان در صورت هماهنگ شدن با سایرین می‌تواند به یکی از بازیکنان کلیدی تیمش تبدیل شود.
آکو استوجکوف(۴.۵):
استوجکوف یک تمام کننده است و زمانی که هافبک‌های ذوب آهن فرصتی برای او به وجود نیاورند نمی‌تواند هنر خود را نشان دهد، آکو در بازی دیروز اسیر ناهماهنگی سایر مهاجمان شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391