برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نارضایتی مدیران استقلال از بی توجهی کارلوس به بازیکنان استقلال

یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۰ — رجا نیوز

چندی پیش به آرش برهانی گفته بودند در لیست تیم ملی جایی نداری! برای همین او بعد از بازی با نفت تهران مصاحبه کرد و گفت:«۲۰ روز دیگر همه حرف هایم را می زنم.»

آرش برهانی

از همان روز کاملا مشخص بود که آرش می‌داند در تیم کی روش جایی ندارد. حتی قبل از بازی با نقت تهران هم یکی از نزدیکان تیم ملی که از لیست کی روش اطلاعات دقیقی داشت به آرش گفته بود یک درصد احتمال دارد به تیم ملی دعوت بشوی! برای همین حواست را جمع کن تا حرفی علیه کی روش نزنی.

حتی مسوولان ارشد باشگاه استقلال هم با برهانی حرف‌هایی زده بودند و به وی گفته بودند که در لیست کی روش جایی نداری و باید سکوت کنی. آرش برهانی نیز هم همین کار را کرد و او بعد از بازی به دفعات تاکید کرد که چیزی برای گفتن ندارد.

در واقع برهانی به دلیل اینکه نمی خواست احیانا با سوال هایی درباره تیم ملی مواجه شود اعلام کرد فعلا قصد مصاحبه کردن ندارد. اما او به زودی قفل سکوت را خواهد شکست. به احتمال زیاد آرش برهانی بعد از بازی با ازبکستان درباره اینکه چرا در لیست تیم ملی نیست حرف هایی خواهد زد البته در این مدت دیگر مسوولان باشگاه استقلال جور او را خواهند کشید.

به آرش برهانی گفته شده تو چیزی نگو تا ما خودمان موضوع را از طریق رسانه‌ها پیگیری کنیم. به احتمال زیاد همین روزها علی فتح ا... زاده درباره اینکه چرا برهانی به تیم ملی دعوت نشده حرف هایی با رسانه‌ها خواهد زد و موجی تازه به راه خواهد انداخت.

موضوع قدری هم پیچیده است و باید حساسیت استقلالی‌ها بابت دعوت نشدن به تیم ملی را موشکافی کرد. آرش برهانی عملکرد خوبی تا هفته چهاردهم داشته و ۵ گل برای استقلال زده است در حالی که دیگر مهاجمان دعوت شده به تیم ملی گل های کمتری در قیاس با او به ثمر رسانده اند.حال چرا او به تیم ملی دعوت نمی شود و کی روش همچنان دست روی گزینه های تکراری می گذارد مشخص نیست.

شاید سابقه برهانی در تیم ملی و شاید نوع بازی اش که در هر میدان چندین موقعیت گل را از دست می دهد سبب شده کی روش از دعوتش به تیم ملی خودداری کند و آرش خودش هم مقصر است. شاید اگر بیشتر دقت کند و هر موقعیت طلایی که به دست می آورد را ساده از کف ندهد و تعداد گل های زده اش را بیشتر کند در لیست آینده کی روش جایی پیدا کند.

برهانی مهاجم پرسابقه ای در فوتبال ایران به حساب می آید و شاید همچنان بتواند به کار تیم ملی بیاید. برهانی را می توان هنوز جزو گزینه های تیم ملی دانست همان طور که علیرضا عباسفرد به تیم ملی فراخوانده شد؛ این مهاجم هم کمتر از برهانی گل زده است و شاید حالا که برهانی با خط خوردن قاضی هم به تیم ملی فراخوانده نشده بیشتر هم ناراحت شده باشد؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391