برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتخابات هیئت فوتبال فارس: نصیرزاده:وزارت ورزش حق دارد باطل کند

چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۹

-بررسی وقایع انتخابات هیئت فوتبال استان فارس از زاویه های گوناگون می تواند ما را به یک ایستگاه برساند. ایستگاه روشنایی. شفافیت همه ابعاد قضیه حتی اگر با مقاومت لجوجانه متخلف یا متخلفین همراه باشد بازهم می تواند تاثیر خود را بگذارد و چه تاثیری بهتر از این که در محکمه افکار عمومی، چکش پلاستیکی بر میز قضاوت بخورد و دادگاه را رسمی اعلام کند ولو آنکه دایره اجرای احکام زیر بار حکم آن نرود.

هادی آیت اللهی

هوشنگ نصیرزاده در باره این باره می گوید«تمام اتفاقات به وجود آمده در مجمع هیات فوتبال فارس باید توسط همان بازرس و در همان مجمع مورد بررسی قرار گیرد. اتفاقاتی که در رابطه با دو بار رای دادن مدیر عامل باشگاه فجر سپاسی و موجه نبودن حضور نماینده ممسنی و همین طور نماینده آبفا وجود دارد، باید با توجه به اساسنامه هیات‌های استانی در همان مجمع مورد بررسی قرار گیرد. حضور بازرس در مجمع استان فارس به مفهوم نظارت وی بر تشریفات انتخابات است. برخی‌ معتقدند مخدوش بودن حتی یک رای می تواند به ابطال انتخابات منجر شود. با توجه به اثبات موضوع توسط تصاویر تلویزیونی باید جلسه مشترکی با حضور رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش استان فارس و نماینده هیات فوتبال تشکیل شود تا اگر شبهه ای وجود دارد برطرف شود.»
او افزود« شواهد نشان می دهد که حتی اگر انتخابات باطل و مجددا برگزار شود، باز هم آیت الهی انتخاب می شود زیرا اگر این چند رای مخدوش را کنار بگذاریم همچنان آیت الهی برنده انتخابات است.»

در حالی که کفاشیان زیر بار نامه حمید سجادی نرفته و این حق را برای وزارت ورش قائل نیست ،نصیرزاده ابطال توسط وزارت ورزش را قانونی می دادندو می گید« شاید این سوال پیش آید که چه کسی‌ باید انتخابات را باطل کند که در جواب آن باید گفت این موضوع در اساسنامه هیات‌های استان‌ها که خود من هم در نوشتن آن نقش داشتم پیش بینی‌ نشده ولی‌ همان طور که گفته شد متولی تمام مجامع استانی فدراسیون وزارت ورزش است. به همین دلیل هر یک از این ارگان‌ها می توانند در ماهیت موضوع تشکیک نموده و درخواست کنند که انتخابات مجددا برگزار شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391