برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی نظری : هفت پیشنهاد از لیگ برتر دارم

چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۴۳ — ورزش۳

مهاجم جوان تیم فوتبال فجر سپاسی مدعی است اگر از ترکیب این تیم کنار گذاشته شود به یکی از هفت پیشنهاد تیمهای لیگ برتری جواب مثبت خواهد داد.

مهدی نظری به باشگاه خبرنگاران گفت: پس از اینکه در بازی با نفت تهران مورد غضب محمود یاری سرمربی تیم قرار گرفته از حضور در تمرینات منع شدم و دیگر در تمرینات فجر سپاسی حاضر شدم و به تنهایی تمرین میکنم.

وی ادامه داد: در این مدت هیچکدام از مسئولان تیم یک تماس با من نگرفتند من را به حال خود رها کردند وبه قول معروف در فجر سپاسی سرنخواستن ما دعوا است ولی تصمیم خود را گرفته ام و از تیم فجر در نیم فصل جدا خواهم شد.

نظری تصریح کرد: نمی دانستم چه اشتباهی مرتکب شدم ولی بعد از بازی با نفت تهران به آقای یاوری زنگ زدم تا عذر خواهی کنم و کدورتها مرتفع گردد ولی ایشان زحمت جواب دادن به تماس من را نکشید، فکر می کنم که دیگر جایی در تیم فجر نداشته باشم ولی بهر حال با این تیم قرار داد دارم و اگر بخواهند باز می گردم.

مهاجم جوان فجر درخصوص تیم بعدی خود گفت: از هفت تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و اگر مسئولان فجر رضایت نامه ام را صادر کنند به یکی از آنها پاسخ مثبت خواهم داد و بدون تیم نمی مانم می خواهم ثابت کنم که شایستگی فراوانی دارم و بی جهت از تیم کنار گذاشته شدم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391