برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تکلیف انتقال نیکبخت به پرسپولیس تا فردا روشن خواهد شد

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۴ — گل

محمد مایلی کهن که رویانیان نظر او را برای این انتقال مهم دانسته هنوز هیچ اظهار نظری در این خصوص نکرده اما گفته می شود رضایت ضمنی خود برای انتقال نیکبخت را اعلام کرده است.

مذاکره رویانیان با علیرضا واحدی نیکبخت مسوولان باشگاه گهر دورود را خشمگین کرد تا جایی که آنها در قبال این مساله موضع گرفته و اعلام کردند بازیکن شان را به پرسپولیس نمی دهند.

با این حال جالب است که پرسپولیسی‌ها اعلام کرده اند تصور می کرده اند نیکبخت بازیکن آزاد بوده و با این باشگاه قراردادی نداشته و به همین خاطر سراغ او رفته اند!

جالب اینکه محمد مایلی کهن که رویانیان نظر او را برای این انتقال مهم دانسته هنوز هیچ اظهار نظری در این خصوص نکرده اما گفته می شود رضایت ضمنی خود برای انتقال نیکبخت را اعلام کرده است.گفته می شود تکلیف انتقال نیکبخت به پرسپولیس تا فردا روشن خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391