برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

میلاد نوری: من هافبکم،پاس گل را بیشتر از گل دوست دارم

چهارشنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — گل

همین که من را برای بازی با این اهمیت دعوت کرده و در لیست نگه داشته اند باید از آقای کی روش تشکر کنم.دست شان درد نکند که به من اعتماد کردند

میلاد نوری

میلاد نوری یکی از خوب های تیم ملی در بازی با تاجیکستان که سه پاس گل به همبازیانش داد در خصوص نمایش اخیرش می گوید:خب این اولین بازی ملی ام بود و من هم خیلی انگیزه داشتم تا خودم رانشان بدهم .فکر می کنم کارهایی که آقای کی روش می خواست را اجرا کردم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنی تاجیکستان خیلی ضعیف بود می گوید:به نظر من ضعیف یا قوی بودن این تیم زیاد مهم نیست.مهم این بود که ما خواسته های آقای کی روش را در زمین برگزار کنیم ضمن اینکه ایشان می خواست به نفراتی مثل من که که در تیم ملی بازی کرده اند هم میدان دهد .

وی ادامه می دهد:طبیعتا شرایط بازی با ازبکستان نسبت به این بازی متفاوت خواهد بود چرا که آن مسابقه یک دیدار رسمی در مرحله مقدماتی جام جهانی است اما مطمئن باشید تیم ملی در آن بازی هم نتیجه میگیرد.

نوری در این بازی با وجود ارائه بازی خوب و سه پاس گلی که زد در گلزنی ناکام بود تا مثل یعقوب کریمی که در اولین بازی ملی لش گل زد نتواند این رکورد را برای خود به جای بگذارد.هافبک ملی پوش صبای قم در این باره می گوید:من هافبک هستم وگل زدن برایم مهم نیست.اتفاقا در یکی دو صحنه می توانستم گل بزنم اما پاس دادم . یکی دو صحنه موقعیت تک به تک نصیبم شد اما مثل گل پنجم که به عباسفرد پاس دادم همبازیهایم را صاحب توپ کردم چون من یک هافبکم و پاس گل را از گل بیشتر دوست دارم.

وی درباره ضربه زیدانی اش که به تیر دروازه تاجیکستان خورد می گوید:این نظر لطف شماست که ضربه من را با ضربه زیدان مقایسه می کنید اما در این ضربات که توپ از بالا می آید دو حالت برای توپ به وجودمی آید؛یا توپ با فاصله بیرون می‌رود یا گل می شود اما من بدشانس بودم که توپ به تیرک عمودی دروازه خورد.

نوری درباره ایستادنش پشت ضربه آزاد هم می گوید:من کلاخوب ضربه آزاد می زنم اما این بار متاسفانه خوب نزدم.البته از کنار خط آقای کی روش و نمازی گفتند من بزنم ونظر آنها بود که من کاشته بزنم.

وی در پاسخ به این سوال که ماندنت در لیست اتفاق مثبتی برایت به حساب می آید یا نه می گوید:همین که من را برای بازی با این اهمیت دعوت کرده و در لیست نگه داشته اند باید از آقای کی روش تشکر کنم.دست شان درد نکند که به من اعتماد کردند و واقعا هم جای امیدواری دارد که در اردوی تیم ملی مانده ام.

حالا با مصدومیت علی کریمی یک نوری دیگر رقیب میلاد برای بازی کردن در ترکیب فیکس تسم ملی مقابل ازبکستان است.وقتی این مساله را با میلاد در میان می گذاریم می خندد و می گوید:ما رقیب نیستیم و مهمترین مساله نتیجه گرفتن تیم ملی است و اینکه در این بازی مهم نتیجه بگیرد و در نهایت به جام جهانی صعود کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391