برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امید ابراهیمی: قلعه نویی گفت ۱۰ سال دیگر هم حق نداری دریبل بزنی!

سه‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۰:۰۰ — خبرآنلاین

امید ابراهیمی ستاره این روزهای لیگ برتر که غایب بزرگ تیم ملی محسوب می شود به برنامه عادل فردوسی پور رفت.

امید ابراهیمی

امید ابراهیمی هافبک دفاعی سپاهان که یکی از بهترین های دو سال اخیر لیگ برتر محسوب می شود ، در برنامه ۹۰ از فوتبالش گفت. او که در نکا به دنیا آمده ، فوتبالش را از شهرداری این شهر شروع کرده و بعد به بانک ملی رفته در این باره گفت:« من رفتم بانک ملی تست دادم. سنم خیلی کم بود فکر کنم ۱۷ سالم بود.» عادل پرسید چند سال قبل و جواب امید ۶ سال قبل بود. عادل پرسید او چند ساله است و وقتی شنید امید می گوید ۲۵ سال دارد ، پرسید صغر سن داری؟ باید ۲۳ ساله می شدی! که البته ابراهیمی این اتهام را رد کرد! بعد از این او ادامه داد:« من در تهران پولی نمی گرفتم. ما در یک خوابگاه در جاده صالح آباد زندگی می کردیم . پولم را پدر و مادرم می دادند تا اینکه رفتم شهرداری بندر عباس . بعد هم امیر قلعه نویی و دستیارانش من را دیدند و پسندیدند . باورم نمی شد به تیمی بروم که این همه ستاره دارد. بعد از یک هفته قلعه نویی به من گفت اگر همین طور تمرین کنی می روی توی ترکیب و پای حرفش ایستاد. بعد هم در بازی‌ها ، در یکی از بازی‌ها که همه بزرگترهای تیم پنالتی نزدند ، من پنالتی زدم. اعتماد به نفس خوبی دارم. » او درباره تیم ملی هم گفت:« چند باری به اردو دعوت شدم اما خط خوردم . این بار آخر هم در اردو بودم اما کنار رفتم. ولی به هر حال نظر سرمربی است. مهم این بود که تیم ملی توانست برنده باشد. » او درباره بازی ایران و کره هم گفت:«من به اشکان دژاگه و قوچان نژاد تبریک می گویم آنها واقعا جنگیدند.»

او درباره سبک فوتبال بی تکنیکش گفت:« امیر قلعه نویی به من توصیه کرد فقط تک ضرب بازی کن. ۱۰ سال دیگر هم دیدمت نباید دریبل بزنی. » ابراهیمی خاطره ای هم درباره مردم روستای زرندین ، زادگاهش داشت:«مردم روستای ما از اقشار زحمتکش فوتبال مان هستند. بسیاری از آنها فکر کنم ۹۹ درصد مردان شهر ما از جمله پدر خودم راننده ماشین سنگین هستند.»

او کریم باقری ، حامد کاویانپور و ماسکرانو را الگوهای خود معرفی کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391