برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پهلوان: مشکلات فوتبال به خاطر دوری مدیران متخصص است

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۲ — ایسنا

محمدرضا پهلوان معتقد است اتفاقات فوتبال جدا از مسائل سایر بخش های جامعه نیست.

تیم تیم ملی ایران

دبیر سابق فدراسیون فوتبال در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره تنش‌های اخیر فوتبال گفت: من فکر می‌کنم فوتبال را نباید از سایر مسائل اجتماعی جدا کنیم. همان طور که التهاب در سایر بخش‌های جامعه وجود دارد در فوتبال هم دیده می‌شود اما چون فوتبال همیشه در معرض دید عموم است بیشتر تاثیر می‌پذیرد. این یک واقعیت است که مردم فوتبال را دوست دارند و از تمام اتفاقات آن تاثیر می‌پذیرند. از پیروزی‌ها خوشحال می‌شوند و با فراز و نشیب‌ها و گاهی شکست‌ها هم ناراحت می‌شوند.

وی افزود: ما نمی‌توانیم فوتبال را از حاشیه جدا کنیم چرا که حاشیه جزئی از فوتبال است اما می‌توانیم حاشیه‌ها را به سمت و سوی صلاح و خیر پیش ببریم. فوتبال به عنوان یک ابزار قدرتمند می‌تواند به کنترل هنجارها و ارزش‌های اجتماعی کمک کند و طبعا باید مدیریت شود. تعبیر من این است که افرادی که امروز تجربه و تخصص دارند نقش پررنگی در مدیریت فوتبال ندارند و مشکلات فوتبال متاثر از همین نوع مدیریت است.

وی در پاسخ به سوالی درباره اختلاف نظر بین مسئولان ورزش کشور و ریاست فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم اختلاف نظر جدی وجود داشته باشد. بالاخره مدیریت حال حاضر فدراسیون نشات گرفته از مدیریت ورزش است و فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد چرا که اگر موضوع مهمی در بین بود مثل بعضی روسا که معزول شدند، مسئولان فدراسیون فوتبال هم برکنار می‌شدند.

وی درباره برنامه آشتی بین فوتبالی‌ها در هفته آینده گفت: یکی از خصیصه‌های ما ایرانیان این است که زیاد با هم رو راست نیستیم و وقتی به هم می‌رسیم خیلی با هم تعارف می‌کنیم. باید تلاش کنیم که قلب‌ها به هم نزدیک‌تر شوند و کدورت‌ها نیز برطرف شوند. باید انرژی‌ها جمع شود و به فوتبال کمک کند. برگزاری چنین برنامه‌هایی مفید است. البته بهتر است که یک فرد پشت آن نباشد بلکه یک مجموعه و ارگان آن را سازماندهی کند.

وی درباره بازی ایران و ازبکستان گفت: فکر می‌کنم بازی خیلی سختی مقابل ازبکستان خواهیم داشت. اگرچه نتیجه بازی مقابل کره جنوبی خوب بود اما عملکرد تیم ملی از نظر تاکتیکی مطلوب نبود ولی من برای موفقیت ملی‌پوشان دعا می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391