برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی پروین درباره علی کریمی:جو آرامتر بشود خودم می یام جلو!

چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۰ — گل

درباره علی پروین می گویند که رابطه خوبی با پیشکسوتان پرسپولیس ندارد ؛ اما او جلسه پیشکسوتان را حرکت خوبی ارزیابی کرده است.

علی پروین

علی پروین در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این خیلی خوب است که می آییم و همبازیان و شاگردان خودمان را می بینیم و بهتر هم می شود اگر همه دست به دست هم بدهیم و آن کاری که می توانیم را برای پرسپولیس انجام بدهیم.
عضو هیئت مدیره پرسپولیس درباره نتایج اخیر پرسپولیس، تصریح کرد: به امید خدا تیم از این بهتر می‌شود. البته باید کمک کنیم که حاشیه‌ها کم بشود و از استرس تیم کم کنیم. اگر بچه‌ها همین طور که در این بازی‌های آخر، به ویژه بازی با راه آهن دیدیم، باشند و همین روحیه را حفظ کنند، پرسپولیس می تواند به جمع مدعیان برگردد.
پروین درباره تعطیلات مکرر لیگ و احتمال برگزاری رقابت‌های جام حذفی بدون حضور ملی پوشان خاطرنشان کرد: اینکه نمی شود! جام حذفی یا برگزار می شود یا برگزار نمی شود. اگر برگزار شد، ملی پوشان هم باید باشند. این نمی شود که تیم چند بازیکن را نداشته باشد، تعطیلات هم به باشگاه لطمه می زند. تیم ملی از همه چیز مهم تر است ولی بیشتر باشگاه‌ها از این تعطیلات لطمه می خورند. به اعتقاد من عدم حضور ملی پوشان معنا و مفهومی ندارد و هیچ جایی هم چنین اتفاقی نمی افتد. پ
روین با اشاره به درخشش مهدوی‌کیا در هفته‌های اخیر که منجر به خروج تیم از بحران شده است،گفت: مهدوی کیا خیلی خوب بازی کرده است. به نظر من حضور یک بزرگ تر و بازیکن قدیمی کمک زیادی به تیم کرد و مهدی کار خودش را به خوبی انجام داده است.
پروین همچنین درباره موضوع علی کریمی، تصریح کرد: برای برگرداندن کریم یک راهی پیدا می کنیم. به هر حال او بازیکن بزرگی است و به امید خدا مشکلات حل می شود. جو که آرامتر بشود خودم پا درمیانی می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391